10 продуктів, які заважають нам худнути

10 продуктів, які заважають нам худнути

Щоб худнути, важливо не тільки рахувати калорії, але і не захоплюватися продуктами, які уповільнюють метаболізм – таких, як ця десятка.

1. Цукор

Він не тільки заважає схуднути, але негативно позначається на всьому організмі, підвищуючи рівень глюкози в крові. Якщо хочеться солодкого, краще з’їсти фрукти, в них міститься багато корисних речовин.

2. Молочні продукти

Люди, які погано переносять лактозу, часто страждають здуттям живота, вживаючи молочні продукти. Це заважає метаболізму.

3. Продукти з глютеном

10 produkt v yak zavazhayut nam hudnuti 1 - 10 продуктів, які заважають нам худнути

У частини людей є непереносимість глютену, про яку вони навіть не здогадуються. У такому випадку при вживанні глютеносодержащих продуктів організм змушений виробляти антитіла для боротьби з алергеном. Всі органи страждають від надмірного навантаження. Глютен присутня в насінні злакових рослин, особливо пшениці, жита і ячменю.

4. Оброблені зерна

При обробці зерна втрачають клітковину і корисні речовини. Щоб бенкетувати і контролювати вміст цукру в крові, краще є цільнозернове їжу.

5. Заморожена їжа низькокалорійна

Такі страви не лише містять мало калорій, але і недостатньо клітковини. А шкідливого натрію в них у надлишку. Якщо організм не доодержує калорій і корисних речовин, то уповільнює метаболізм, щоб не допустити критичної втрати ваги.

6. Алкоголь

10 produkt v yak zavazhayut nam hudnuti 2 - 10 продуктів, які заважають нам худнути

Будь-який алкоголь дуже калорійний, він не дає ніяких поживних речовин організму, а навпаки – тільки шкодить. Алкогольні напої подразнюють шлунок, знижуючи засвоєння корисних елементів з інших продуктів.

7. Прісна їжа

Приправи, особливо гострі, посилюють метаболізм. Тому не варто уникати перцю і каррі в стравах.

8. Дієтичні напої

Цукру в них, може, і немає, зате є його замінники, що також підвищують зміст глюкози. В результаті ризик діабету і ожиріння не зникає.

9. Омега-6

10 produkt v yak zavazhayut nam hudnuti 3 - 10 продуктів, які заважають нам худнути

Ці жирні кислоти є в злаках, курки і рослинні олії (соняшникова, кукурудзяна олія). Вони потрібні організму для балансу жирів Омега-3, що містяться в рибі. Але треба бути обережним: якщо вживати тільки кислоти Омега-6, порушується баланс, що позначиться не тільки на метаболізмі, але і може викликати запалення.

10. Низкобелковая їжа

Дієти з низьким вмістом білка шкідливі тим, що організму перестає вистачати енергії, в тому числі і на обмін речовин. Людині потрібно в середньому 30 гр білка в добу.

Сподіватися на короткочасні дієти не варто, якщо ти хочеш залишатися у формі все життя. Для цього потрібно завжди стежити за харчуванням, не обмежуючи себе, але і не зловживати шкідливою їжею.

А які поради для зниження ваги можеш дати ти?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code