10 звичок, які суттєво продовжують життя

10 звичок, які суттєво продовжують життя

Мрії про міцне здоров’я та довголіття можуть стати реальністю, якщо дотримуватися кількох простих правил. Дотримуйся їх регулярно, і позитивні зміни в твоєму організмі не змусять себе довго чекати.

1. Обов’язково користуйся зубною ниткою: так ти зможеш підтримувати здоров’я зубів на належному рівні, не залишаючи шансів підступному карієсу – а він, як відомо, істотно підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

2. Завжди пристібайся під час водіння автомобіля – ремінь безпеки практично напевно захистить тебе від смерті у разі потрапляння в аварію. Якщо вірити статистичним даним, ДТП є найбільш поширеною причиною смертності громадян у віці від 5 до 34 років.

3. Заведи домашнього улюбленця: спілкування з кішками та собаками значно знижує рівень кортизолу, що призводить до стресу.

4. Мінімум тричі на день перекушуй різними фруктами і овочами – завдяки настільки корисною звичкою ти забудеш про те, що таке дефіцит необхідних вітамінів і мінералів.

5. Переходь на зелений чай. Як відомо, цей найдавніший напій містить в собі величезну кількість антиоксидантів, завдяки чому знижує ризик розвитку онкології, нормалізує кров’яний тиск і не дає накопичуватися холестерину. Щоб користь була максимальною, чай слід настоювати протягом 15 хвилин.

6. Не нехтуй спортом: регулярні фізичні навантаження не тільки підтримують тонус всього організму, але і сприяють зміцненню серцевого м’яза, одночасно знижуючи твої шанси зіткнутися з рак або діабет.

7. Подбай про міцному і повноцінному сні. Він допомагає мозку повністю відновитися після важкого робочого дня, надає найбільш сприятливий вплив на нервову систему, психіку і підтримує здоров’я серця.

8. Як можна частіше спілкуйтеся з близькими та друзями – таке проведення часу істотно покращує настрій і працює на зниження ризику розвитку хвороб серцево-судинної системи.

9. Не переїдай і постарайся знизити калорійність їжі на 40%. Краще харчуйся маленькими порціями, але 4-5 разів на день – так ти зможеш суттєво продовжити своє життя.

10. Спробуй себе у якості волонтера: подібна діяльність здатна істотно поліпшити емоційний стан і спонукає позбавлятися від шкідливих звичок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code