3 правил здорових зубів

3 правил здорових зубів

Уважне відношення до стану зубів і ясен дозволить вам зберегти здорову і красиву посмішку на довгі роки.

Про те, що чистити зуби потрібно як мінімум двічі в день, знають всі, але от ще 3 правила, дотримання яких допоможе вам краще доглядати за своїми зубами.

1. Регулярне відвідування стоматолога. Робити це потрібно один раз в шість місяців. При появі зубного каменю також слід звернутися до дантиста, який видалить його за допомогою ультразвукового або інструментального методу.

Якщо ви страждаєте пародонтозом, необхідно відвідувати стоматолога один раз в чотири місяці, при пародонтиті – один раз в два-три місяці.

2. Окрім чищення зубів варто вдаватися і до чищення мови хоча б пару разів на тиждень. Особливо важливо проводити чистку мови, якщо на ньому з’явилися білий наліт. Очищати мову можна за допомогою не дуже жорсткої щітки, здійснюючи рухи від основи мови до його кінчика.

3. Якщо ви помітили, що ясна кровоточать, то вам необхідно прийняти заходи з ущільнення слизової рота. У домашніх умовах це можна зробити за допомогою полоскання відваром дубової кори. Для виготовлення відвару слід залити склянкою окропу столову ложку кори і потримати близько 10 хвилин на водяній бані, а потім процідити і додати кип’яченої води. Вийшов склянку відвару слід розділити на три полоскання в день.

Полоскання – взагалі прекрасний спосіб профілактики стоматологічних захворювань. Відвари з кореневищ лепехи, брусничних листя і березових бруньок дуже корисні для підтримки здорового середовища в порожнині рота. Для збереження здоров’я ясен протирайте їх настоєм меліси, соком калини або квашеної капусти. А карієсу можна уникнути, якщо чистити зуби подрібненим хвощем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code