4 спортивні альтернативи

4 спортивні альтернативи

Футбол? Хокей? Теніс? Плавання? Шашки? Набридло все? А ти спробуй що-небудь новеньке – альтернативні види спорту з’являються кожен день, ми обрали чотири найцікавіших.

1. Шахбокс

Гібридний вид спорту – унікальне поєднання шахів та боксу у чергуються раундах. Не чув? У першому раунді ви боксуєте, у другому швиденько граєте в шахи і так далі. Перемогу присуджують або того, хто відправить суперника в нокаут, або поставить шах чи мат на шаховій дошці. У рідкісних випадках переможця визначає суддя. Цей вид спорту чудово піднімає настрій і заряджає – ти отримуєш викид адреналіну і тренуєшся як фізично, так і психологічно. Партійку?

2. Перенесення дружини

А чому не вид спорту? Взяв дружину на плечі і поніс! Придумали це розвага у Фінляндії і, згідно правилам, носити можеш свою дружину, дружину сусіда або просто першу-ліпшу по дорозі даму, якщо, звичайно, вона не проти. Тягнути наввипередки доведеться 250 метрів. Приємний спосіб підкачати нижню частину тіла. Зверни увагу, на ноги, коліна, стегна і спину очікується істотне навантаження, так що попередньо подкачайся, якщо не хочеш впасти в бруд обличчям. Причому буквально.

3. Sepak takraw

Командна гра, популярна у Південно-Східній Азії і чимось нагадує волейбол. Майданчик поділяють низькою сіткою, через яку гравці перекидають м’яч ногами і головою з метою приземлити його на чужій стороні поля і не допустити падіння на свій половині майданчика. Руками м’яч чіпати не можна. Гра чудово розвиває просторове орієнтування і гнучкість. Але врахуй, доведеться попотіти – асом у цьому виді спорту стають не відразу.

4. Боротьба на руках або армрестлінг

Ставимо руки на рівну поверхню, сцепляем в замок і вперед боротися, поки рука суперника не торкнеться поверхні – все просто і доступно, головне не перестаратися. Важливо вміти направити всю силу тіла в руки. Основне навантаження йде на ліктьові і плечові суглоби, зв’язки, кістки передпліччя, м’язи спини і плечі. Підкачай руки і спробуй спочатку з друзями, а потім можна переходити до більш серйозних змагань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code