6 доступних кожному продуктів харчування, які покращують зір

6 доступних кожному продуктів харчування, які покращують зір

Офтальмологічні проблеми – не рідкість для сучасної людини. Люди багато часу проводять за комп’ютером, смартфоном, забувають про гімнастику для очей і прогулянках на свіжому повітрі.

Тому, не дивлячись на прогрес офтальмології, пацієнтів у лікарів цієї категорії більш ніж достатньо.

Тим не менш, в силах кожної людини якщо не повністю виправити, поліпшити стан зорових органів самостійно. Почати можна з коригування раціону на користь корисних і доступних для зору натуральних продуктів.

Для ефективного поліпшення зору фахівці рекомендують вживати їжу, насичену вітамінами А, а також С. Особливо корисний вітамін А (ретинол), який входить у пігмент сітківки очей. Він необхідний при будь-яких патологій зору. При недоліку ретинолу у людей може спостерігатися погіршення зору, особливо при поганому освітленні. Вітамін С позитивно впливає на очні судини і поліпшує в них кровообіг.

Морква

Овоч рясно насичений бета-каротином, трансформується в корисний вітамін А. Систематичне вживання моркви покращує функціонування зорових органів і знижує ризик появи курячої сліпоти.

Однак овоч не оптимізує у людей гостроту зору.

Чорниця

Стиглої ягоди чорниці багаті вітаміном С. Вони здатні підтримувати хороший зір і знімати відчуття втоми в області очей. Чорниця особливо корисна людям, які багато часу проводять за комп’ютерами.

Яловича печінка

Яловича печінка за вмістом вітаміну А не поступається моркви. Можна сказати, що це альтернатива овочу, яка також перешкоджає розвитку курячої сліпоти.

Шпинат

У шпинаті міститься вітамін С. Його вживання доведено знижує ймовірність утворення катаракти і курячої сліпоти. Також шпинат перешкоджає негативних вікових змін зору. Для швидкого досягнення ефекту його необхідно вживати кілька разів на тиждень.

Яйця

У яйцях є вітамін А. Звичайно, його не так багато, як у моркві. Однак навіть 2 яйця в день заповнять добову потребу в вітаміні.

Апельсини

Один апельсин містить добову норму корисного для очей вітаміну С. Також фрукт включає в себе ретинол і особливі ефірні масла, що поліпшують зір.

На сьогоднішній день проблеми із зором наздоганяють не тільки людей похилого віку. Пацієнтами офтальмологів часто стають діти та молодь.

Щоб поліпшити свій зір, слід вживати корисні продукти харчування. Також піде на користь гімнастика для очей і помірне використання гаджетів з екранами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code