6 селфи в день – психічний розлад, яке необхідно лікувати

6 селфи в день – психічний розлад, яке необхідно лікувати

Надмірне захоплення селфи визнали психічним розладом, яке повинно бути піддано лікування, заявив клінічний психолог і глава психологічного центру Артур Гараганов.

У дослідженні взяли участь любителі selfie, яких вчені поділили на три категорії. Перша категорія любителів селфи відноситься до самої безпечної стадії, коли людина робить близько 3-х селфи в день, але не викладає в соціальні мережі.

Друга категорія — це люди, які публікують до 3-х фотографій себе коханої в сецсетях. Ці люди вже мають потребу в психологічній корекції.

А ось люди, які роблять не менше 6-ти селфи в день і постійно розміщують їх у соціальних мережах, ставляться до самої небезпечної стадії, яка є неврозом. Це явна демонстрація залежності людини від громадської думки. Людина повинна постійно публікувати свої селфи, щоб бачити коментарі і схвалення своїх вчинків і дій від віртуальних друзів.

Даний стан є хронічним. У такій ситуації необхідна допомога фахівця у позбавленні селфимана від цієї залежності.

До речі, за останні роки селфи стало досить небезпечним заняттям для життя і здоров’я людей, адже любителі селфи дуже часто роблять знімки в екстремальних умовах, щоб отримати ефектні кадри, а потім викласти їх у соцмережі на загальний огляд. Психологи кажуть, що люди в такі моменти перестають відчувати безпеку і втрачають контроль над ситуацією. Така гонитва за вражаючими кадрами може коштувати людині здоров’я і навіть життя.

«Після демонстрації того, що я стою на вершині гори і торкаюсь рукою хмари, самооцінка може сильно зрости. Це може змінити віртуальні стосунки з іншими людьми. Саме тому все більше людей роблять selfie , причому не в безпечних умовах, а в екстремальних ситуаціях. Це стає тенденцією. Якщо раніше селфи – це зйомка себе в ліфті або ванній кімнаті, то зараз це переходить у зовнішнє середовище – зйомка себе і урагану, або себе на тлі панорами міста з якоїсь висотки. Люди перестають відчувати безпеку і контролювати ситуацію, коли емоції зашкалюють», – підсумував Артур Гараганов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code