7 «великих» відкриттів 2011 року

7 «великих» відкриттів 2011 року

Щоб очевидне стало науковим фактом, вчені вважають своїм обов’язком довести це тим або іншим способом. Серед таких «дивних» наукових відкриттів минулого року можна виділити наступні.

Вчені з Канади з’ясували, що зловживання алкоголем призводить до занять сексом без презерватива. Для того, щоб прийти до цього висновку, їм знадобилося проаналізувати 12 наукових праць про зв’язок між рівнем алкоголю в крові і ймовірністю небезпечних статевих контактів.

Ще одна робота показала, що чоловіки, які стримують страх, біль і співчуття виглядають більш впевненими в собі. Це не дивно, адже перераховані вище емоції вказують на слабкість і вразливість.

Американські експерти з США прийшли до висновку, що водіння автомобіля під впливом марихуани небезпечно. Ризик потрапити в аварію у тих, хто курив травку за три години перед виїздом, підвищувався в два рази.

У жіночих журналах оспівується молодість, і для вчених було дивним відкриттям дізнатися, що ті, кому за 40, не потрапляють на сторінки популярних видань, які, до речі, в основному читають люди старшого віку.

Навряд чи когось здивує той факт, що шлюб зі щедрим людиною зазвичай є щасливим, а також те, що батьки відмовляються вірити, що їх діти можуть приймати наркотики і алкоголь. Хоча 60% батьків знають, що підлітки п’ють, лише 10% визнають подібне за своїми власними дітьми.

В інтернеті більшість людей не займаються нічим особливим. 53% користувачів у віці 18-29 років заходять в мережу мінімум раз в день для того, щоб просто безцільно провести час.

Президенти живуть довше за своїх співгромадян. Безумовно, робота на посаді глави держави пов’язана з чималим стресом, однак президенти не обмежені в коштах, як правило, добре освічені та мають доступ до кращого медичного обслуговування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code