9 робочих способів стати цікавою людиною

9 робочих способів стати цікавою людиною

Зазвичай ми називаємо цікавими тих людей, у яких завжди знайдеться пара історій або жартів для будь-якої ситуації; тих, хто відрізняється оптимізмом, має незвичайні хобі, таланти і навички. Людей, які завжди підтримають розмову і розвеселять, тягне дізнатися краще, з такими хочеться дружити. До них прислухаються, а їхня думка часто стає провідним в компанії.

Якщо ти не впевнений, що все це відноситься до тебе, не вішай ніс. Такі методи допоможуть тобі стати більш яскравою особистістю.

1. Вивчай нове

Нудні люди відрізняються від неординарних тим, що не відчувають цікавості до навколишнього світу і не цікавляться нічим, окрім самих себе. Тому твоїм першим кроком буде пошук сфер, в яких дійсно хотілося б розібратися. У тебе повинні бути захоплення, хобі, теми, на які ти готовий говорити годинами. Захоплений людина притягує до себе, і не так важливо, чим саме він займається.

Ти можеш спробувати себе у творчості, спорті, науці – та чим завгодно! Головне, щоб тобі самому було цікаво. Просто почни читати, дивитися, слухати, спілкуйся з різними людьми, подорожуй. Чим більше ти дізнаєшся, тим більше з’явиться сфер, в яких захочеться розвиватися. Зациклюватися на чомусь одному теж не варто. Намагайся дізнатися різні думки про все, подивитися на звичні речі під новим кутом. Широкий кругозір і нестандартне мислення підуть тільки на користь.

2. Поділися знаннями

Коли твої пошуки принесуть плоди у вигляді нових знань і умінь, не бійся ділитися ними з іншими. Знаєш, як сказав англійський письменник Джордж Бернард Шоу? «Уявіть, що у вас і у мене є по яблуку. Якщо ми обміняємося ними, то в кожного так і буде одне яблуко. Але якщо ми обміняємося ідеями, у кожного буде цілих дві» – в цій фразі закладений сенс спілкування.

Спілкуючись, ти будеш купувати ще більше знань, а коли поділишся ними – станеш багатшим духовно. Тяга до знань завжди викликає повагу, тому коли ти будеш відкритий до обміну корисними ідеями, люди почнуть зовсім по-іншому до тебе ставитися. Особливо, якщо свої думки ти будеш викладати грамотно, цікаво, небанально. Чим жвавіше буде твоя мова і чим більше ненудних фактів зможеш розповісти, тим більше стане твоя аудиторія.

3. Помічай в собі кращі риси

Ти, напевно, чув, що всі ми унікальні і всередині кожного знаходиться справжня Всесвіт думок, якостей, ідей. Але сприймаєш ти ці слова всерйоз? Якщо ні, пора змінити думку. Адже поки ти сам вважаєш себе пересічною особистістю, так будуть бачити тебе і інші. Якщо ти сам не можеш знайти причину, чому потрібно дружити саме з тобою, то як інша людина розгледить її за твоєю невпевненістю?

З усіма слабкостями, зневірою, нелюбов’ю до себе і звичкою принижувати власні достоїнства варто боротися. Вони заважають тобі стати по-справжньому яскравою особистістю, здатною притягувати людей. У тебе напевно повно відмінних рис характеру, а після виконання пункту 1 з’явиться ще і захоплююче хобі. Завжди пам’ятай про своїх кращих якостях і цінуй їх, тоді і інші це помітять.

4. Слухай інших

Коли ти розмовляєш з людиною, дуже велику роль грає те, як ти його слухаєш, які питання задаєш. Коли ти даєш іншим можливість розповісти про себе, відчути себе цікавими, унікальними, важливими, вони відчувають схожі почуття і до тебе. Зациклена лише на собі персона, скільки б історій вона не розповіла, навпаки, зовсім не здається цікавою. Нарцисизм викликає лише роздратування і бажання швидше закінчити розмову.

5. Прийми свої дивацтва

Ми вже зазначили, що свої достоїнства потрібно любити. Але що робити з особливостями, які до них начебто не належать, а, навпаки, здаються дивними? Що ж, їх теж потрібно прийняти. У кожному непересічну людину є така дивина – родзинка, що виділяє його з натовпу. Бути «не таким, як всі» дуже здорово. Звичайно, дивина повинна бути не лякає і перебувати в рамках пристойності.

Але якісь кумедні особливості мовлення, ходи, стилю, навіть звичка дивно заважати цукор в чаї – все це привертає до себе увагу і створює образ цікавої людини. Боротися з такими особливостями не потрібно, тим більше, якщо вони ніяк не заважають тобі. Дівчата теж в першу чергу звертають увагу саме на чоловіків з родзинкою, навіть якщо вони далеко не красені. Адже з унікальних рис складається унікальна особистість.

6. Завжди будь собою

Неординарна особистість тим і виділяється з натовпу, що не йде на поводу у більшості, має свою думку, самостійно приймає рішення і відстоює свої принципи. Не потрібно підлаштовуватися під манеру поведінки в компанії, якщо вона тобі не подобається, тільки заради того, щоб вписатися. Навпаки, незалежні люди самі задають манеру іншим.

Якщо тобі подобається певна музика, стиль в одязі, заняття, то не відмовляйся від них лише з-за того, що хтось вважає це немодно. Якщо ти будеш постійно йти на поводу у тенденцій, то просто загубишся серед одноманітних мас, а це ж зовсім не те, чого ти хочеш досягти. Звичайно, протестувати проти чогось тільки через його популярності з метою показати, що ти «не такий» – нерозумно. Адже серед трендів теж можуть бути відмінні речі, які тобі сподобаються. Твоя думка має бути не тільки унікальним, але й обгрунтованим, тоді його будуть поважати.

7. Не бійся чужої думки

Бути незалежною особистістю означає постійно відстоювати свою точку зору, ризикувати, пробувати незвідане. Якщо ти боїшся це робити, то так і залишишся пересічної персоною. Нікому не цікавий людина, що постійно знаходиться в зоні комфорту і боїться вийти за її межі, який ходить по одним і тим же протоптаними доріжками і ніколи не ризикує.

Так, спочатку буде нелегко, але з часом ти навчишся не звертати увагу на чуже думка. Адже часто це просто заздрість і страх перед твоєю волею. Якщо хтось каже, що ти робиш неправильно, напевно сам хоче, але страшенно боїться зробити те ж саме.

8. Уникай тих, на кого не хочеш бути схожим

Скиглії, труси, зануди – напевно ти не хочеш належати до однієї з цих категорій. Тому постарайся мінімізувати спілкування з такими людьми. Як би ти не намагався їх підбадьорити, це буде невдячна затія. Вони кого завгодно можуть заразити своєю нерішучістю, тугою і песимізмом. Якщо не вийде, то будуть ображатися і намагатися викликати почуття провини. Тому оточуй себе цікавими, яскравими сміливими людьми, тоді станеш таким же.

9. Жартуй

Почуття гумору – універсальне «зброю», здатна розтопити кригу в будь-якій ситуації. Люди завжди більше тягнуться до тих, хто може розсмішити і підняти настрій в скрутну хвилину. Звичайно, сипати анекдотами без зупинки не варто. Жарти повинні бути доречними. В одній ситуації і компанії можна жартувати про одне, в іншій обстановці – про інше. Щоб натренувати почуття гумору, спілкуйся з веселими людьми, дивись стендапи кращих коміків і постійно практикуйся.

9 robochih sposob v stati c kavoyu lyudinoyu 1 - 9 робочих способів стати цікавою людиною

Бути цікавою особистістю, не так вже складно. Потрібно просто бути особистістю у всіх сенсах цього слова: любити свої достоїнства, приймати недоліки, не піддаватися чужому думку, займатися тим, що подобається, і процвітати в цьому. Якщо ти насолоджуєшся життям і тобі нудно наодинці з самим собою, то інші люди це обов’язково помітять і підтягнуться.

Пиши у коментарях, яким ще рисами можна визначити цікавого людини?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code