Алергія на поцілунки

Алергія на поцілунки

Проблема алергічних реакцій є вельми нагальною для населення багатьох країн – кількість людей, у яких є той чи інший вид алергії (часто – кілька) стрімко зростає. При цьому, як попереджають американські вчені, алергію може викликати навіть… поцілунок з коханою людиною і більш інтимний контакт з ним. Більш того, якщо коханий або кохана вживали в їжу потенційно алергенні продукти або ліки, то ніжне спілкування може закінчитися на лікарняному ліжку під крапельницею з антигістамінним засобом.

Як стверджує професор Самі Бана (Sami Bahna), президент Американського коледжу алергії, астми і імунології (American College of Allergy, Asthma and Immunology) загрозливі для життя алергічні реакції після поцілунків – явище хоч і рідке, але, тим не менш, случающееся регулярно.

«У деяких алергіків реакція може початися навіть після потрапляння в організм мізерно малої кількості алергену. Мікроскопічні дози їжі, лікарського засобу на губах, в порожнині рота або слині коханої людини можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. І в даному випадку ми говоримо зовсім не про пристрасному поцілунку – навіть невинного поцілунку в щоку або лоб буде достатньо для того, щоб спричинити небезпечну реакцію у надчутливих до алергену людей», – застерігає професор Бана.

Він нагадує про те, що понад 7 мільйонів американців страждають тими чи іншими видами алергії: від 2% до 3% дорослих і від 5% до 7% дітей.

Професор настійно рекомендує всім людям, страждаючим алергією, обов’язково обговорити цю прооблему з новими романтичними знайомими.

Самі Бана повідомляє, що в деяких випадках навіть статевий акт алергіка з коханою людиною, що вживали в їжу потенційно небезпечні для партнера продукти або ліки, мав серйозні наслідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code