Алергія на Wi-Fi?

Алергія на Wi-Fi?

Британський ді-джей Стів Міллер (Steve Miller) стверджує, що через сильну алергію на Wi-Fi він змушений був стати фактично затворником. Електромагнітне випромінювання викликає в нього нудоту, запаморочення, втрату орієнтації. WI-FI – це бездротова технологія з’єднання комп’ютерів в мережу або підключення їх до інтернету. Існують різні точки зору з приводу впливу Wi-Fi на здоров’я людини, хоча більшість вчених вважають, що ця технологія не небезпечна для здоров’я. Інші фахівці вважають, що для грамотного визначення можливих наслідків необхідні десятиліть ретельних спостережень, і тому висновки, які робляться на підставі короткострокових спостережень, не можуть бути підставою для оптимістичних висновків.

Ді-джей з Великобританії Стів Міллер стверджує, що не може їздити в поїздах, зупинятися в готелях, а також відвідувати центр міста через чутливість до «електросмогу», викликаному радіохвилями бездротового Інтернету. На жаль, Стів потрапив в 2% населення, що страждає від электромагнетической гіперчутливості, а кількість приватних та бізнес користувачів Wi-Fi зростає, що лише погіршує його становище.

У своєму інтерв’ю газеті The Sun Міллер розповів: «Я відчуваю себе вигнанцем на своїй рідній планеті. Зараз практично не залишилося місць без Wi-Fi. Якщо мені хочеться випити пива, доводиться їхати за три милі від міста в єдиний паб, де немає Wi-Fi. Я навіть не можу ходити по магазинах. Якщо я куди небудь йду, то відразу відчуваю присутність бездротових мереж, і мені доводиться забирати ноги». Містер Міллер раніше жив на Ібіці в нічному клубі, в якому працював. Однак з появою алергії йому довелося відмовитися від більшості виступів за кордоном, оскільки він не міг знаходитися в аеропортах і готелях. Єдиним безпечним місцем для нього є його будинок з товстими гранітними стінами, що знаходиться в селі в графстві Корнуолл.

За інформацією, доступною на сьогоднішній день, Wi-Fi не є небезпечним для здоров’я. Випромінювання в цій технології нижче, ніж в мобільних телефонах, а частота вище. Людина, яка проведе в зоні дії Wi-Fi цілий рік, опромінитися приблизно такою ж кількістю радіохвиль, як при 20-хвилинній розмові по мобільному телефону. У технології Wi-Fi використовуються радіохвилі дуже низької інтенсивності. По довжині хвилі вони аналогічні тим, що застосовуються в побутових мікрохвильових печах, але рівень радіації у них в 100 тисяч разів менше, ніж у мікрохвильовок. З іншого боку, деякі експерти стверджують, що інтернет-мережі можуть бути небезпечні. Приміром, професор Олле Йоханссон (Olle Johansson) з шведського інституту Каролінська заявив,

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code