Алергія призводить до проблем в сексуальному житті

Алергія призводить до проблем в сексуальному житті

Як з’ясували вчені, алергія здатна поховати сексуальне життя. При опитуванні 83% респондентів з діагностованими алергічними ринітами зізналися, що їх захворювання, принаймні, іноді впливає на сексуальну активність, а майже 18% заявили, що їм алергія майже завжди заважає вести задовільну статеве життя.

Реклама противоаллергенных препаратів в основному сконцентрована на тому, як ці продукти допоможуть людям повернутися до активного способу життя, наприклад до прогулянок в парку з дітьми. Однак майже ніколи в такій рекламі не згадується сексуальне життя потенційних споживачів. Доктор Майкл Беннінґер (Michael Benninger) з Кливледской клініки, Огайо, США вважає, що це відбувається тому, що ця сторона питання надто мало вивчена. Алергічні риніти, відомими в народі як сінна лихоманка, страждають від 10 до 40 відсотків населення США. Симптоми включають в себе нежить, утруднення носового дихання і набряки в носі. В основному алергія виникає на пилок рослин та пил. Алергія також призводить до проблем зі сном.

Дослідники опитали близько 700 чоловік, приблизно половина з яких страждали алергічними ринітами, про їх сексуального життя, сні і втоми. Середній вік опитаних склав 30-40 років. Всі алергики, які беруть участь у дослідженні, не отримували лікування. В результаті близько 18% заявили, що завжди або майже завжди помічають негативний вплив хвороби на своє сексуальне життя. Серед здорових людей тільки 5% поскаржилися на проблеми в цій сфері.

Дослідження проливає світло на абсолютно нову область знання, вважає доктор Беннінґер. «Сексуальна функція – це не те, що ми зазвичай пов’язуємо з алергією. Втім, якщо замислитись про симптоми риніту, то це відкриття має сенс: Якщо у людини забитий або тече ніс, навряд чи він буде почувати себе на всі сто. Збентеження і сором можуть перешкоджати нормальному інтимного контакту», – поділився своїми міркуваннями Беннінґер. Він також сподівається, що оприлюднення цієї інформації підштовхне людей, страждаючих алергічними ринітами, звернутися до лікаря, адже цей тип алергії непогано лікується. «Мені здається дуже важливим, щоб пацієнти розуміли, що допомога поруч, тільки руку простягни. Не треба допускати втрат на любовному фронті», – підсумовує експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code