Алкоголь викликає рак ротової порожнини

Алкоголь викликає рак ротової порожнини

Регулярне вживання двох келихів вина в день в три рази збільшує ризик розвитку раку ротової порожнини.

Два келихи вина щодня збільшують ризик розвитку раку ротової порожнини, попереджає кампанія, спрямована на боротьбу з вживанням алкоголю, яку розгорнули влади Великобританії.

В рамках пропаганди здорового способу життя телебачення транслює рекламні ролики, які попереджають, що навіть незначне перевищення встановленої норми алкоголю призводить до розвитку серйозних проблем зі здоров’ям. Повідомляється, що чоловікам дозволено вживати не більше чотирьох доз алкоголю на добу, а жінкам не більше трьох.
В одному великому келиху вина (250 мл) міститься три дози алкоголю. Таку ж кількість в пінті пива типу лагер (0,56 л). В рекламі йдеться про те, що вживання шести доз алкоголю в день подвоює ризик розвитку високого кров’яного тиску і потроює небезпеку раку ротової порожнини. Потрібно відзначити, що в Англії цей онкологічний діагноз ставлять щороку 5 000 хворих, а 1 800 людей щороку помирає від цієї хвороби. Ще 12 млн британців страждає від підвищеного кров’яного тиску.
 
Експерти підкреслюють, що необхідно влаштовувати собі розвантажувальні дні, повністю відмовляючись від алкоголю. Крім цього, вони рекомендують випивати не вдома перед тим, як піти кудись, використовувати невеликі келихи і вибирати напої з малим вмістом алкоголю.
Рак ротової порожнини, який також називають оральним рак, не є поширеним, однак його рівень зріс на 20% за останні тридцять років. Даний тип пухлин однаково вражає як чоловіків, так і жінок. Підвищений кров’яний тиск є куди більш поширеним ускладненням. Воно вважається головним фактором ризику при інсультах, інфарктах та інших серцево-судинних хворобах.

 

Відзначимо, що останнім часом з’явилося багато наукових підтверджень користі помірного вживання спиртних напоїв. І деякі люди користуються ними, як виправданням своїх зловживань алкоголем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code