Американські лікарі в шоці: у повних людей ризик померти менше

Американські лікарі в шоці: у повних людей ризик померти менше

Американські лікарі в шоці: останнє дослідження, проведене урядовим Центром з профілактики та контролю за хворобами, показало, що ризики ожиріння, якими в останні роки активно лякають обивателів, не так великі. Статистика несподівано показала, що у повних людей ризик померти менше, ніж у струнких, пропорційно складених співвітчизників.

За даними Центру, в минулому році надмірна вага стала причиною смерті 25814 американців, у той час як на початку року давалася оцінка в 14 разів вищий – 365 тисяч жертв.

Екстремальне ожиріння – з постановкою людині медичного діагнозу – раніше різко збільшує ризики смерті. Проте лікарі з подивом виявили, що схильні до ожиріння і бояться його як вогню американці краще стежать за своїм кров’яним тиском, частіше роблять зарядку і відвідують тренажерні зали, ніж їх стрункі співвітчизники. При цьому повні, зі зрозумілих причин, краще харчуються.

Биостатистик Мері Грейс Ковар в інтерв’ю АР вказала, що, крім того, сучасні поняття про стрункості можуть бути занадто жорсткими для нинішньої популяції. Також вона зазначила, що після того, як ожиріння стало сприйматися як вкрай серйозна проблема, статистики стали підходити до збору матеріалу набагато більш серйозно і скрупульозно, що також позначилося на результаті.

Результати дослідження – залежність смертності від індексу ваги – були опубліковані в опублікованому в середу “Журналі Американської медичної асоціації”. У минулому році, за даними цього ж видання, ожиріння внаслідок низької фізичної активності стало другою причиною смерті від хвороб після куріння (слідом за ними йшли алкоголь, токсини, автокатастрофи, зброю, ризикована сексуальна поведінка і наркотики).

Якщо вірити результатам останньої публікації, то тепер ожиріння має опуститися на сьому сходинку у “летальному рейтингу”, що, звичайно, викличе непотрібні чиновникам дебати про те, як враховувати наслідки ожиріння, повідомляє NewsRu.

У новому дослідженні говориться, що від ожиріння померло 111909 людина, потім з цієї цифри віднімають кількість повних американців, які, намагаючись вести здоровий спосіб життя, зміцнили своє здоров’я. Так і виходить цифра в 25814 людина. Чиновники Центру повідомляють, що поки дискусія про облік впливу ожиріння на здоров’я не закінчена, ця цифра в офіційних документах і пропагандистських матеріалах про здоровий спосіб життя використовуватися не буде. “У нас немає ніяких сумнівів в тому, що ожиріння є однією з головних проблем суспільства в галузі охорони здоров’я в цій країні”, – заявила глава Центру професор Джулі Гербердінг.

У минулому році Центр нарахував 365 тисяч смертей від причин, пов’язаних з ожирінням, і попередив, що незабаром ожиріння перевершить куріння “летальності”. Від наслідків тютюнокуріння в 2004 році померли 400 тисяч американців. Звичайно, пояснити таке різке зменшення цифр буде вкрай непросто. Прес-секретар Центру Тому Скіннер заявив АР, що, мабуть, чиновники прийдуть до того, щоб використовувати інтервальну оцінку смертності від ожиріння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code