Безалкогольне пиво може запобігти рак

Безалкогольне пиво може запобігти рак

Виявляється, безалкогольне пиво не просто дозволяє людині насолодитися смаком улюбленого напою і не при цьому не сп’яніти, але і допомагає йому зберегти здоров’я. Так, японські вчені виявили, що часте вживання цього напою знижує ризик розвитку злоякісних новоутворень.

Як показали дослідження, проведені в Університеті Окаяма, миші, що одержували замість води безалкогольне пиво, виявилися значно більш стійкими до дії канцерогенних речовин, ніж тварини, які отримували воду. Так, ін’єкції їм навіть речовин з високою канцерогенну активність, викликають утворення пухлин з ймовірністю близько 95%, в гіршому випадку викликали у них оборотне ушкодження тканин печінки, легенів і нирок. А ін’єкції менш активних канцерогенів приводили лише до незначних змін тканин – в середньому вони були виражені на 85% менше, ніж зазвичай при таких же дозах препаратів.

Зараз вчені розробляють програму додаткових досліджень, метою яких буде пошук “протипухлинних” компонентів безалкогольного пива. Коли ці компоненти будуть знайдені, дослідники спробують виділити їх у чистому вигляді з метою подальшого використання у фармакології.

Слід зазначити, що, на думку фахівців, висновок про користь безалкогольного пива не слід “переносити” на звичайне. “Незважаючи на те, що безалкогольне пиво за своїм складом досить близько до звичайного, ми ні в якому разі не можемо стверджувати, що звичайне пиво так само корисно, – заявив в інтерв’ю кореспонденту “ВВС” доктор Сакаэ Аримото-Кабаяши, один з авторів цього дослідження. – Навпаки, за наявними даними, активне вживання пива може завдати здоров’ю серйозної шкоди. Тому ми настійно рекомендуємо замінити пиво та інші алкогольні напої з безалкогольними аналогами.”

Нагадаємо, що дискусії про можливу користь алкогольних напоїв, особливо неміцних, тривають вже кілька десятиліть. Відомо, що, наприклад, пиво або червоне вино при помірному споживанні знижують вірогідність розвитку захворювань серцево-судинної системи. Але даних про те, як вони впливають на ризик розвитку раку, до теперішнього часу в науковій літературі не було.

За матеріалами New Scientist

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code