чи Можуть чоловіки контролювати своє збудження?

чи Можуть чоловіки контролювати своє збудження?

Чи можуть чоловіки контролювати реакцію свого організму, коли в полі зору з’являється сексуальна жінка? Недавнє дослідження, проведене в Університеті Британської Колумбії, Канада, показало, що чоловіки в деякій мірі можуть регулювати своє збудження, причому більшою мірою це вдається тим, хто здатний контролювати інші свої емоції.

Вчені з Канади підозрюють, що, якщо людина успішно регулює один тип емоційних реакцій, то він або вона, швидше за все, впорається і з іншими емоційними реакціями, – розповідає Джейсон Уинтерз (Jason Winters), автор нового дослідження. – Раніше це ніколи не демонструвалося». У рамках експерименту вчені задіяли 16 випадковим чином відібраних відео кліпів. Вісім з них були еротичними, а ще вісім – смішними. Випробовуваних попросили стримувати свої емоції при перегляді відео, а другу частину запропонували просто подивитися. Потім учасники оцінили ступінь свого збудження після перегляду кожного кліпу. Крім того, вони були приєднані до пристрою, измеряющему ерекцію. Дослідникам хотілося знати, чи здатні чоловіки контролювати своє збудження, обманюючи як себе, так і оточуючих.

З’ясувалося, що в середньому учасники змогли регулювати психологічну реакцію порушення, якщо їх про це просили. Крім того, прилади в таких випадках фіксували зниження еректильної реакції на 25%. Рівень володіння ситуацією ніяк не був пов’язаний з віком, сексуальним досвідом і збудливістю. Тим не менш, сексуальне збудження, гальмування і бажання були пов’язані з умінням успішно регулювати інші емоційні реакції. Чоловіки, які порушувалися простіше, як і очікувалося, були менш здатні регулювати свої емоції, і навпаки.

Більш того, дослідження виявило, що чоловіки, яким найкраще вдавалося контролювати свою реакцію на порнографічне відео, також краще справлялися з контролем своєї реакції на гумористичні ролики. «Найдивніше, що ми зрозуміли, це те, що деякі чоловіки, намагаючись контролювати свій емоційний відповідь, порушувалися ще більше, – розповідає Уинтерз. – Тобто, вони реагували сильніше, і за суб’єктивними відчуттями, і з об’єктивних вимірів, під час дослідів, в яких їм пропонувалося себе контролювати, ніж під час дослідів, коли вони просто дивилися відео. Ми відносимо цей ефект на рахунок загального рівня неспокою. Якщо ви попросите кого-небудь не думати про білому слоні, той, у кого рівень занепокоєння найвищий, з великим трудом буде утримуватися від думок про білому слоні».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code