чи Шкідливі ГМО-продукти?

чи Шкідливі ГМО-продукти?

Думка американських вчених про геномодифіковані продукти. Група фахівців зі Сполучених Штатів Америки стверджують, що геномодифікована продукція не лише не шкодить здоров’ю людини, але навіть приносить йому пользуАмерики стверджують, що геномодифікована продукція не лише не шкодить здоров’ю людини, але навіть приносить йому користь.

Багато вчені небезпідставно вважають ГМО-продукти небезпечним для людського здоров’я, так як вони не є натуральним. Однак експерти з США намагаються переконати своїх колег з інших країн на користь цих продуктів. Для доказу своєї заяви американські аналітики неодноразово проводили випробування на різних тварин. В результаті вони прийшли до висновку, що генетично модифіковані продукти не можуть шкодити здоров’ю людини. У результаті наукових досліджень американські фахівці виклали свою точку зору по цій глобальній проблемі. В даний час опубліковано понад 1000 наукових робіт з відповідними коментарями незалежних експертів і фахівців інших країн.

Результати дослідження вчених показали, що на сьогоднішній день є два види доступних ГМО-культур. Перший вид має 100% стійкістю до комах і шкідників. А другий вид дуже стійкий до гербіцидів. Його в основному використовують в бавовні, кукурудзи і бобових. Також фахівці аналітики заявляють, що ці види ГМО-культур не надають негативний вплив на здоров’я людини. А ось позитивний ефект цієї продукції полягає в тому, що вона майже не містить інсектицидів – отруйних хімічних речовин, призначених для знищення комах-шкідників. Також ці продукти більш невибагливі до природних умов. А це сприяє підвищенню врожайності і прибутку.

Вчені відзначають, що в натуральних продуктах може бути достатня кількість шкідливих для організму речовин. В даний час фахівці більшості країн не мають єдиної думки з приводу використання ГМО-продукції. Уряд кожної країни стверджує свої закони, які регулюють продаж цих продуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code