Чоловік і простатит. Хто кого?

Чоловік і простатит. Хто кого?

Чоловіки, які регулярно відвідують фітнес-центри та тренажерні зали, як правило, дуже непогано знають анатомію. Особливо будова м’язової системи, над якою вони посилено працюють. Їм також добре відомо, в який захват розвинена мускулатура здатна привести прекрасну половину людства. Але є у нас один м’язово-залозистий орган, про який мало що знають навіть самі глибокі знавці анатомії і жіночої психології. Орган цей малий і непоказний, його навіть не видно – але для стабільного успіху у жінок він важливіше всіх груп м’язів разом узятих!

Розташований він між сечовим міхуром, прямою кишкою і коренем статевого члена, за формою і розмірами нагадує плід каштана, а на розрізі схожий на волоський горіх. Для тих, хто ще не зрозумів: мова йде про передміхуровій залозі, званої по латині простатою.

Простата відповідає не тільки за виробництво життєздатного чоловічого сімені. Від неї залежить глибина і сила основних сексуальних відчуттів сильної статі, від перших секунд збудження до фінальних миттєвостей оргазму. Здорова простата веде себе тихіше води нижче трави, але коли в ній розвивається хронічний запальний процес, починає сигналити. Як? Струмінь сечі стає більш млявою, частішають позиви помочитися, виникають труднощі перед і печіння під час сечовипускання. Турбують болі внизу живота, в яєчках. Якщо чоловік вирішив, що все це терпимо і для візиту до уролога час ще не настав, за першим дзвіночком незабаром послідує другий – сексуальні розлади.

Засмаглий атлет з запаленої простатою – фігура, заслуговує співчуття. Він як і раніше чудово виглядає на пляжі, але коли дія плавно переноситься в спальню, чарівна усмішка переможця раптом кудись зникає, змінюючись заклопотано-розгубленим виразом обличчя. Ніби людині не належить чарівна ніч любові, а тяжка виснажлива праця. До речі, так воно і є. Спочатку треба величезним зусиллям волі збудитися – не секрет, що при хронічному простатиті потяг неухильно знижується. Потім доведеться сильно напружитися, щоб утримати знаряддя праці в стійкому положенні – адже для простатиту характерно ослаблення і млявість ерекції. Якщо і це вийшло, радіти ще рано – хронічний простатит нерідко супроводжується передчасним сім’явипорскуванням. Припустимо, ціною колосальної напруги всіх сил чоловікові вдалося-такиљ довести себе (про партнерку і мови немає!) до оргазму… Але і цей казковий мить, немов за законом підлості, не тільки не приносить довгоочікуваного насолоди, а, навпаки, завдає нові страждання – адже болісний оргазм є частим супутником хронічного простатиту. Хороша нагорода за виснажливу працю!

Хронічний простатит і повноцінний секс – дві речі несумісні. Тут навіть самий безглуздий і терплячий зрозуміє, що пора діяти. І може своїми діями добити і без того измочаленную простату. Дізнавшись, що існують спеціальні комплекси вправ для зміцнення і оздоровлення простати, деякі фанати фітнесу починають вправлятися до сьомого поту і до втрати свідомості. Небезпечна помилка! Лікувальна фізкультура потрібна і важлива, але всьому свій час. Спочатку хворий передміхуровій залозі необхідно усунути запущений запальний процес і його причини, відновити кровопостачання тканин, нормалізувати основні функції. З цим завданням може впоратися лише лікар-уролог, який в таких випадках, як правило, призначає спеціальне медикаментозне лікування.

Одним з найбільш ефективних препаратів, які допомагають при лікуванні љхронического простатиту, є Вітапрост®. Під впливом Витапроста® передміхурова залоза не просто одужує, вона оживає, швидко повертає собі робочу форму і функції чіткого диспетчера чоловічої статевої системи. Незабаром секс перестає бути тяжкою працею, тортурами і покаранням, а стає тим, для чого він і був придуманий – джерелом життєвої сили і впевненості в собі, натхнення та успіху.

У сексу і спорту є багато спільного, вони цілком порівнянні по інтенсивності та різноманітності фізичних навантажень, по яскравості вражень. Але, мабуть, ні в одному з видів спорту чоловік не переживає так гостро гіркоту поразок і радість перемоги. Мільйони пацієнтів, які страждають хронічним простатитом, знають, що таке гіркота сексуальних невдач. Сотні тисяч чоловіків, які впоралися з хворобою, добре знають, що таке радість чоловічих перемог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code