Чоловік завагітнів двійнятами!

Чоловік завагітнів двійнятами!

Іспанська транссексуал скоро стане першим чоловіком у світі, який народить близнюків. Раніше транссексуали вже ставали матерями, але близнюки у них народжуються вперше. В кінці вересня Рубен Коронадо (Ruben Noe Coronado) і його подруга очікують народження двох хлопчиків.

25-річний транссексуал, який народився жінкою по імені Эстефания, на початку осені збирається народити двох дітей і виховувати їх зі своєю подругою, 43-річної Эсперанцой Руїз (Esperanza Ruiz). Перед тим, як стати батьками, пара планує одружитися.

Містер Коронадо завагітніла після проходження процедури штучного запліднення. Він задумався над ідеєю стати матір’ю після того, як його партнерка, мати двох дітей від попереднього шлюбу, не змогла більше завагітніти. Провести на світло потомство чоловік планує в лікарні в Барселоні, де живе останні два місяці. Після цього він планує продовжити операції по зміні статі, які були зупинені спеціально для того, щоб зберегти репродуктивні органи для народження дітей.

Містер Коронадо – перший іспанський транссексуал, у якого народяться діти. У червні минулого року американський транссексуал Томас Беатти (Thomas Beattie) потряс весь світ народженням дочки Сузанны Джульєтти, а 35-річний чоловік, народжений під ім’ям Трейсі Лагондіно, чекає народження другої дитини майбутнім літом.

За право сфотографувати дітей транссексуала вже ведеться боротьба, однак сам Коронадо стверджує, що не має наміру продавати фотографії, і буде намагатися захистити своїх дітей від публічності як зараз, так і в майбутньому. «Я повідав світу про себе лише для того, щоб люди навчилися нормально ставитися до вагітності транссексуалів. Але я не проти продавати фотографії, на яких зображений вагітним, адже якщо цього не зроблю я – це зроблять інші, і зароблять купу грошей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code