Чоловікам-ласунам потрібно частіше перевіряти рівень тестостерону

Чоловікам-ласунам потрібно частіше перевіряти рівень тестостерону

Чоловікам-ласунам потрібно частіше перевіряти рівень тестостерону в крові, тому що, як довели ендокринологи, солодка їжа відповідальна за швидке його зниження. Хронічно низький тестостерон, у свою чергу, загрожує розвитком імпотенції, безпліддя та ожиріння за жіночим типом.

“Сьогодні все частіше у чоловіків зустрічається низький рівень тестостерону, прояви гіпогонадизму, і поряд з цим зростає загальна кількість призначається чоловікам гормону в штучній, лікарській формі. Це відбувається в тому числі з-за світової проблеми росту ожиріння серед дорослих представників населення”, – вважають автори дослідження на чолі з Франсіс Хейз (Frances Hayes), лікарем-ендокринологом Дублінської лікарні при університеті Сан-Вінсента (З-Vincent) (St. Vincent’s University), Ірландія.

Хейз з колегами перевірили вплив глюкози на рівень тестостерону у 74 чоловіків. Ендокринологи використовували в якості методу тестування при діабеті: людині пропонують випити склянку підсолодженої води з 75 г чистої глюкози, а потім вимірюють рівень цукру в крові. З 74 учасників експерименту 42 людини в результаті тесту показали нормальну переносимість глюкози, 23 – знижену чутливість до цукру (стан, іменоване предиабетом), а у дев’яти нещодавно був виявлений діабет другого типу.

Автори встановили, що вживання розчину глюкози вплинуло на зниження рівня тестостерону в крові аж на 25% незалежно від чутливості чоловіків до цукру. Навіть через дві години після вживання глюкози рівень тестостерону залишався значно зниженим у 73 з 74 чоловіків. З 66 чоловіків, що мають нормальний рівень тестостерону до тесту, десять представників сильної статі, тобто 15%, продемонстрували під час тесту зниження гормону в кілька разів. А ось рівень інсуліну залишався стабільним у всіх чоловіків. Тест не вплинув і на зміст інших гормонів. Хейз помітила, що необхідно більш точно визначити механізм такої взаємодії і виявити фактор або фактори, відповідальні в даному випадку через зниження тестостерону.

“Лікар приймає рішення про призначення тестостерону по аналізу крові на вміст даного гормону. Точне визначення рівня тестостерону є підставою для постановки діагнозу “гіпогонадизм”. Зазвичай для оцінки рівня чоловічого гормону ендокринологи рекомендують здавати кров на аналіз вранці, коли його вміст в організмі максимально. Але ніхто не пов’язував раніше перевірку крові на тестостерон з харчовим раціоном”, – сказала Хейз.

Оскільки споживання вуглеводів разом з їжею впливає на зниження концентрації тестостерону в крові чоловіка, вона зазначила: “Чоловікам з низьким рівнем головного чоловічого гормону необхідно докорінно переглянути свої харчові звички і перейти до більш збалансованого харчування”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code