Чому чоловіки хочуть розірвати узи шлюбу?

Чому чоловіки хочуть розірвати узи шлюбу?

Згідно з опитуванням, проведеним чоловічих журналом, 46% шлюбів розпадаються, тому що подружжя не зійшлися характерами, 41% чоловіків скаржаться, що дружина змінилася після весілля, а 23% опитаних чоловіків зізналися, що були занадто молоді для створення сім’ї.

Найчастіше розлучаються пари, які зіграли весілля в 30 років або раніше. 51% шлюбних спілок полягають по любові, 33% зробили це, оскільки шлюб здавався логічним продовженням відносин, а 15% пішли під вінець, коли захотіли дітей.

Рішучий момент для переривання відносин для 34% чоловіків настав тоді, коли вони дізналися про те, що їх дружини їм зраджують, а для 24% чоловіків – коли дружина зізналася їм, що більше не хоче перебувати у шлюбі. Приблизно 23% чоловіків розлучилися, коли зрозуміли, що їх дружини їх більше не приваблюють, 18%-за проблем в інтимному житті, 15% зізналися, що перестали знаходити з дружинами спільну мову, 13% знайшли коханку, а 10% розлучилися, звинувативши дружину в зраді.

Приблизно 45% розлучень ініціюють чоловіки, і приблизно стільки ж колишніх чоловіків шкодують про скоєне. Серед основних ознак, за якими можна визначити близькість розлучення, можна виділити відсутність сексу (в цьому зізналися 50% чоловіків), відчуження (45%), сварки (41%) та побут (23%).

40% чоловіків закохувалися, будучи одруженими, а 49% опитаних вважали, що їхні дружини були закохані в інших. До фізичної зради справа дійшла у 34% чоловіків, а 35% підозрювали в цьому своїх дружин. Найчастіше романи на стороні зав’язуються на роботі (68%), на сайті знайомств (15%), з ініціативи колишньої коханки в Інтернеті (15%) і за ініціативою самого чоловіка з колишньою коханкою в Інтернеті (9%).

77% чоловіків не шкодують про зраду, 81% розлучених чоловіків вважають, що їхнє інтимне життя стала набагато краще, а 89% продовжують вірити в шлюб і готові знову одружитися, якщо знайдуть чергову єдину і неповторну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code