Чому мужины не люблять займатися шопінгом?

Чому мужины не люблять займатися шопінгом?

Чоловік намагається швидко знайти потрібну річ, платить і жваво покидає магазин. Жінка ж, перш ніж зробити вибір, ретельно огляне товар, вивчивши його з усіх сторін. Психологи вважають, що така відмінність в поведінці жінок і чоловіків обумовлено еволюцією.

Традиційно жінки з давніх часів займалися збиральництвом, від якого багато в чому залежало прожиток громади, і ознаки цього ритуалу можна спостерігати в будь-якому магазині світу. Збираючи рослини або гриби, жінка повинна була ретельно відокремити їстівні від неїстівних. У сучасному світі жінки акуратно відбирають кожен продукт окремо. Господиня повинна переконатися, що колір, форма і запах їжі вказують на безпеку і якість продукту. Так само, як стародавні жінки відзначали найбільш урожайні місця, так сучасні господині віддають перевагу купувати товари в перевірених магазинах. Займаючись збиранням, жінки спілкувалися один з одним, залучаючи до роботи дітей. Сьогодні шопінг також є соціальним розвагою, а великі магазини – це улюблене місце зустрічей матусь з дітьми.

Сучасні жінки набагато краще інформовані про розпродажі, ніж чоловіки. Вони витрачають більше часу, вибираючи ідеальний подарунок для своїх рідних і близьких. Чоловіки ж, навпаки, зовсім чітко уявляють, що їм потрібно, знаходять це і роблять покупку без коливань. У давні часи мисливець повинен був доставити здобич додому якомога швидше, перш ніж м’ясо почне псуватися. Полювання не безпечна для дітей, які, до того ж, можуть стати причиною зайвих проблем, і тому, наслідуючи своїх далеких предків, сучасні чоловіки не вважають за потрібне «тягати» дітей по магазинах.

Без сумніву, всі вчинки чоловіків і жінок неможливо пояснити лише діями наших попередників, однак загальне розуміння поведінки і мотивації споживачів може бути корисно як продавцям, так і самим покупцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code