Чому не можна працювати у вихідні дні?

Чому не можна працювати у вихідні дні?

Часом нам не вдається якісно і повноцінно відпочити не тільки у вихідні дні, але навіть і під час відпустки. У чому криється причина?

Психолог з клініки Сент-Луїса Хелен Фрідман заявляє: “Для багатьох людей страх стає мотивацією. Страх відстати в роботі, страх, що вас замінять, страх не виконати доручене завдання на всі 100%”. Як результат подібного трудголизма і відповідальності на роботі – синдром професійного вигорання, стрес і депресія. А про постійної втоми і говорити не доводиться.

Який же тоді вихід? Ми розповімо про нескладні способи, як давати собі повноцінно відпочити, щоб в робочий час викладатися на всі сто.

1. Забувай про роботу під час відпустки

Відключи всі телефони, повідомлення та сповіщення програм. Попередь своє начальство, що тиждень свого відпускного часу ти будеш поза зоною дії мережі. Психологи стверджують, що такі заходи вкрай необхідні, щоб дати своєму організму відпочити.

2. Організуй для себе “ледачий день”

Це день, коли можеш займатися тим, що тобі найбільше хочеться і подобається. А це – завдання не з простих. Напередодні постарайся до цього підготуватися. Повністю звільни себе від всіляких робочих і побутових проблем на наступну добу. Прокинувшись вранці, постарайся зрозуміти, якими справами ти б хотів зайнятися. Звичайно, тобі відразу ж захочеться перевірити робочу пошту, зробити кілька дзвінків, віднести взуття в ремонт, полагодити мотор в пральній машині і так далі. Відволічись повністю від подібних думок. Зосередься на тому, що дозволить тобі відпочити і розслабитися.

3. Подбай про себе

Намагайся менше переживати. Будь-які переживання погано позначаються на самопочутті як на фізичному, так і емоційному. Організм має здатність поступово накопичувати в собі тривогу, страх і роздратування. А все це порушує психічний стан людини і спричиняє різні захворювання.

Всі перераховані вище способи відпочити від робочої суєти дійсно працюють. Перевір це й на собі. А в коментарях поділися з нами своїми методами релаксу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code