Чому шкідливі консерванти?

Чому шкідливі консерванти?

Бензоат натрію, найпоширеніший консервант, позбавляє здоровіше клітини організму кисню, руйнує імунну систему і може стати причиною розвитку раку.

Консерванти містяться у величезній кількості продуктів, і навіть у тих, які ми вважаємо натуральними. Бензойные кислоти є у фруктах і овочах, однак бензоат натрію (Е211) отримують в лабораторних умовах в результаті реакції бензойної кислоти з гідроксидом натрію. Ця речовина є відомим канцерогеном. Потрапляючи на шкіру або в шлунок, бензоат натрію всмоктується в кров і відправляється в печінку, де фільтрується і виводиться з організму з сечею. Проте шкода, яку завдає здоровим клітинам і тканинам це речовина, відбувається до його потрапляння в печінку.

На клітинному рівні консервант зменшує доступ кисню в мітохондрії клітин організму. Так само як людині потрібен кисень, щоб дихати, клітинам він необхідний, щоб нормально функціонувати і боротися з інфекціями і раком. Офіційні особи стверджують, що кількість бензоату натрію в продуктах мізерно мало, однак при зіткненні з вітамінами С і Е утворюється небезпечна речовина – бензол, викликає розвиток ракових захворювань. Враховуючи, що зараз важко знайти продукт без консервантів, які входять до складу напоїв, снеків, соків, косметики, зубної пасти і т. д., не змішувати вітаміни с і Е З бензоат натрію – завдання майже нездійсненне.

Для чого ж потрібен бензоат натрію? Справа в тому, що він є дешевим засобом продовжити «життя» харчових продуктів, оскільки ефективно вбиває цвіль і мікроорганізми, які неминуче з’являються на їжі через деякий час, а значить приносить величезні прибутки виробникам харчових продуктів. Крім раку, з бензоатом натрію пов’язують такі проблеми зі здоров’ям, як хвороба Паркінсона, передчасне старіння і нервово-дегенеративні захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code