Чому в нову квартиру прийнято пускати кішку

Чому в нову квартиру прийнято пускати кішку

Сучасні погляди на прикмети сильно відрізняються від тих, які були притаманні нашим предкам. Однак багато з них стали просто доброю традицією. Дуже популярним у власників квартир в новобудовах зараз є звичай дати кішці першої увійти в будинок. Звідки ж взялося таке марновірство і який сенс воно несе?

По одному з думок, кішка якимось чином пов’язана з нечистою силою, і завжди відчуває негативні біоенергетичні поля. З поведінки кішки намагалися зрозуміти, як слід розставляти меблі. Адже існують так звані геопатогенні зони, в яких найчастіше ламається техніка і погіршується самопочуття господарів, з’являється відчуття тривожності, що часто призводить до виникнення хвороб. Тому якщо ви придбали нерухомість – обов’язково обзаведіться кішкою, і в день переїзду скористайтесь її допомогою, спостерігаючи за поведінкою звіра. Якщо кішка заснула або прилягла в якомусь місці – туди сміливо можна ставити ліжко або дитячу колиску. А ті місця, які вона обійшла стороною, краще не задіяти під зони для постійного проведення часу.

Існує й інше пояснення цієї традиції. За міфологічним уявленням стародавніх слов’ян той, хто перший входив у будинок, перший і помирав. Можливо, кішка була своєрідною жертвою, отриманого духам заради щасливого та довгого життя господарів. І ще одна думка: кішка, яка зайшла в будинок, краще всіх зуміє домовитися з проживаючим там духом локусу – домовиком, який найбільше любить того, хто першим проникає в житло. Тому часто принесену в будинок кішку саджали поруч з димарем, туди, де, за віруваннями предків, і живе домовик.

В уявленнях слов’ян кішка взагалі виконує роль домашнього покровителя, оберігаючи будинок і його мешканців від нещастя. Чорна собака або чорна кішка здатні навіть відводити від блискавки будинку. У будь-якому випадку, пухнастий звір приносить чимало позитивних емоцій. Кішка здатна зняти відчуття втоми, підняти настрій і поліпшити самопочуття господаря. І якщо собака більше прив’язана до господаря і стає його відданим другом, то кішка є хранителем порядку і спокою в будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code