Чому в ресторанах і кафе є небезпечно?

Чому в ресторанах і кафе є небезпечно?

Багато зважаючи зайнятості та інтенсивного життєвого ритму воліють харчуватися в кафе та ресторанах, замість того, щоб готувати страви самостійно. Однак така їжа зовсім не безпечна, як це може здатися на перший погляд.

Представники науки з США з’ясували, що люди, які полюбляють поласувати стравами в ресторанах і кафе, піддаються негативному впливу різних хімічних речовин на організм. У осіб, які вживають домашню їжу, такий ризик значно нижче.

На думку організатора дослідження, в домашньої їжі менше міститься фталатів. Це речовина складається з солей, ефірів та кислот. Воно здатне негативно впливати на ендокринну функцію, порушувати роботу гормонів і провокувати ряд захворювань.

Фталати містяться переважно в ресторанних побутових предметах, в харчових контейнерах, а також у гігієнічних рукавичках.

Для отримання відомостей вчені проаналізували результат експерименту, що тривав з 2005 по 2014 рік. Експерти відстежували раціон 10 тис. учасників. З’ясувалося, що 60% добровольців воліє харчуватися в кафе або ресторанах. Після цього вчені виявляли кількість фталатів в організмах всіх учасників.

Виявилося, що рівень фталатів був підвищений на 35% у тих людей (старше 18 років), які харчувалися не домашньою їжею. У особливій групі ризику опинилися підлітки. Рівень фталатів у них перевищував на 55% порівняно з тими, хто харчується домашньою їжею.

На думку вчених, гамбургери і чізбургери фталати, якщо вони приготовані не в домашніх умовах.

Вчені вважають, що в першу чергу потрібно обмежити себе від ресторанної їжі вагітним жінкам і підліткам. Ця група осіб особливо вразлива перед хімічною речовиною.

Вчені сподіваються, що проведене дослідження допоможе в майбутньому усунути шкідливий компонент з продовольства.

Переваги домашньої їжі на цьому не закінчуються. Коли людина готує їжу самостійно, він упевнений в її свіжості і може підкоригувати бажану кількість інгредієнтів. Тому краще і корисніше для здоров’я віддавати перевагу домашній їжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code