Чому закладає вуха?

Чому закладає вуха?

Багато хто скаржиться, що при спуску в метро або в літаку починає закладати вуха. Це не боляче, але приносить масу незручностей. У чому причина? Давайте розберемося.

Взагалі по нормі проблем з вухами в метро або в літаку не повинно виникати, оскільки середнє вухо у кожного з нас заповнюється атмосферним повітрям, яке надходить з слухової труби. Якщо відбувається сильний перепад атмосферного тиску, то слухова труба закладається і виникає відчуття закладеності вуха. Під час польоту на літаку або ж спуску в метро атмосферний тиск змінюється, але тільки в одну атмосферу. По ідеї — це норма, але для деяких людей проста норма може призвести до ряду незручностей.

Існує кілька причин, згідно з якими у людей можуть закладатися вуха навіть при незначному перепаді атмосферного тиску:

1. Запалення слухової труби (євстахіїт). Виникає запалення під час нежиті та застуди. Однак, причиною може служити викривлення перегородки носа, гайморит або поліпи. У дітей причиною в основному завжди є розрослися аденоїди, призводять до закладеності носа і закладеності вух.

2. Порушення слуху (нейросенсорна приглухуватість). З’являється дане порушення з-за пошкодження слухового нерва. Порушення відбувається в зв’язку з недостатнім надходженням крові до нерва, у результаті чого людина починає погано чути. Однак, таку проблему ми не одразу помічаємо. Адже зазвичай при розмові ми використовуємо високий тембр голосу. Ознаками приглухуватості і є: закладеність вух і погана чутність в галасливих місцях.

Причинами можуть стати гіпертонія, ішемічна хвороба головного мозку, травми головного мозку. Якщо вуха закладає занадто часто, а нежиті або застуди немає, краще не ризикувати, а зробити аудиограмму, яка і допоможе виявити зміни слуху. Лікування призначається лікарем і включає в себе спеціальні препарати і вітаміни групи В.

3. Перенесений отит в дитинстві може також призвести до закладеності вух. Справа в тому, що після отиту на барабанній перетинці можуть залишитися спайки, що знижують її рухливість. Тому і вуха у людини, яка перехворіла отитом закладає набагато частіше, ніж у здорової. Усунути причину даної проблеми зможе тільки фахівець.

Самостійно можна тільки закопувати сосудосужающие краплі в ніс перед тим, як увійти в метро або сісти в літак. Медикаментозне лікування, а також з’ясування причини закладеності вух запитайте у свого лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code