Чому жінка відмовляється від сексу?

Чому жінка відмовляється від сексу?

Жіноче потяг – феномен, що залежить від безлічі факторів, часто непередбачуваних. Деякі експерти стверджують, що 25% жінок займаються сексом взагалі, і зовсім не з-за відсутності такої можливості, а тому, що у них немає бажання.

Низьке статевий потяг часто справедливо пов’язують з віковими змінами, але існують і інші фактори, що впливають на лібідо жінок.

По-перше, це менструальний цикл. Гормональні зміни протягом циклу роблять поведінку жінок непередбачуваним: деякі з них відчувають приплив сексуальної енергії, а деякі відчувають відразу до сексу і до партнера. Наприклад, згідно з опитуванням, проведеним в Шотландії, під час місячних 35% жінок у віці 35-44 років відчувають гнів по відношенню до себе і оточуючих.

Крім гормональних змін, пов’язаних з природним циклом у жінок, на статевий потяг можуть впливати гормони, що містяться в протизаплідних таблетках. Ці препарати відомі тим, що вбивають бажання: запобігаючи овуляції, вони знижують рівень тестостерону – гормону, що викликає потяг. Крім цього, протизаплідні пігулки збільшують кількість гормону глобуліну, що блокує ефект тестостерону. Крім таблеток, існують і інші способи запобігання небажаної вагітності.

Вчені помітили, що під час сексу в мозок жінок, які мають слабкий статевий потяг, надходить менше крові, ніж у їхніх активних ровесниць. Зазвичай це відбувається у жінок, які страждають від депресії.

І, нарешті, рівень цукру в крові, як підвищений, так і знижений, впливає на статеве життя. Такий дисбаланс може бути викликаний поганим харчуванням або іншими нездоровими звичками, наприклад, зловживанням кавою, алкоголем, тютюном, наркотиками. Деякі зміни в раціоні харчування здатні повернути апетит до сексу, якщо жінка не страждає від серйозного захворювання, наприклад, діабету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code