Чорниця і червоний виноград підвищують імунітет

Чорниця і червоний виноград підвищують імунітет

Потужні антиоксиданти, що входять до складу червоного винограду і чорниці, здатні значно зміцнити імунітет.
Вчені з Орегонського Університету в Америці досліджували вплив на імунітет людини 446 різноманітних хімічних сполук. У процесі вивчення вони виділили два натуральні речовини, здатних ефективно стимулювати імунну реакцію.
Перший з цих компонентів, ресвератрол, досконально вивчений експертами – він входить до складу шкірки винограду і вина. Ця речовина має дуже позитивний вплив на здоров’я: з його допомогою можна знизити рівень цукру в крові, знизити ризик серцевих і онкологічних хвороб, захиститися від розвитку хвороби Альцгеймера і мінімізувати запалення.
Другим компонентом є птеростильбен, також міститься в темних сортах винограду і чорниці. Йому приписують сильні протиракові властивості, він здатний знизити холестерин.
Провівши деякі лабораторні дослідження, вчені прийшли до висновку, що обидва ці речовини, взаємодіючи з вітаміном D, багаторазово підвищують експресію гена CAMP (антимікробного пептиду кателицидина), відповідального за імунну реакцію організму.
Ген CAMP бере активну участь у діяльності вродженої імунної системи, яку називають першою лінією захисту організму. Саме вона активно протистоїть вірусів і бактеріальних інфекцій.
Трохи раніше експерти виявили, що вітамін D і функція гена CAMP тісно пов’язані. Подальші дослідження допомогли виявити і інші сполуки, здатні зіграти в цьому важливу роль.
За словами вчених, вкрай важливо знайти нові способи зміцнення імунітету, адже багато антибіотики на сьогоднішній день втрачають свою ефективність. Необхідно продовжувати дослідження в даній області, які допоможуть краще зрозуміти вплив харчування і дієти на імунітет. Цілком реально, що це допоможе створити натуральні препарати, що відповідають за зміцнення імунної системи.
chornicya chervoniy vinograd p dvischuyut mun tet 1 - Чорниця і червоний виноград підвищують імунітет

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code