Чотири речі у відносинах, щодо яких не варто розповідати нікому

Чотири речі у відносинах, щодо яких не варто розповідати нікому

Баланс між відкритістю і приватністю дотримуватися дуже складно. Усім нам час від часу хочеться поділитися з друзями подробицями особистого життя.

Деякі теми обговорювати можна, в цьому немає нічого страшного. Але от інші, навіть якщо на перший погляд вони не здаються занадто інтимними, краще на загальний огляд не виносити. Так ти можеш зіпсувати взаємини, підірвати довіру коханої і створити незручну ситуацію. Про що не треба розповідати

1. Секс

Це, мабуть, одна з найбільш інтимних сторін відносин. І рідко хто готовий дати згоду на розголошення подібних подробиць чужим людям. Якщо твоя дівчина такого не давала, то обговорення вашої сексуального життя, навіть заради того, щоб її похвалити – неприпустимо. Тим більше не варто поширюватися про незручних випадках в ліжку.

2. Фінанси

chotiri rech u v dnosinah schodo yakih ne varto rozpov dati n komu 1 - Чотири речі у відносинах, щодо яких не варто розповідати нікому

Навряд чи би ти хотів, щоб дівчина розповідала подругам про ваших фінансових труднощах або те, що ти довго сидиш без роботи. Те ж саме стосується її, дівчині буде неприємно дізнатися, що всі твої друзі в курсі ваших проблем. Адже вони нікого більше не стосуються.

Якщо близькі переживають, брехати, що все добре, теж не потрібно. Просто скажи, що у вас тимчасові труднощі, але ви їх вирішуєте. Також у разі, коли дівчина втратила роботу, але не просила тебе допомогти їй, буде зайвим розпитувати кожного зустрічного, чи немає у нього відповідної вакансії.

3. Її секрети

Тут, гадаємо, зайві пояснення не потрібні. Її психологічні травми, страхи, проблеми в сім’ї тощо – це особистий простір дівчини. І тільки вона вирішує, кому туди вхід дозволений, а кому ні.

4. Її здоров’я

Звичайно, якщо дівчина впала з застудою і не змогла піти з тобою в гості, не обов’язково вигадувати інші виправдання. Але навіть тут вдаватися в подробиці, який у неї кашель, буде зайвим. Тим більше, якщо мова йде про хронічні або важких хворобах.

Чому не варто ділитися всім

По-перше, ти запросто можеш втратити довіру дівчата, якщо будеш обговорювати з іншими людьми ті речі, що вона довірила тобі по секрету, подробиці сексуального життя, незручні факти з її біографії або особисту інформацію. І навіть якщо те, про що б тобі хотілося розповісти в компанії, не здається таємницею, краще запитай дівчину, чи не проти вона.

По-друге, друзі та родичі можуть втомитися від достатку подробиць, якщо ти будеш ділитися з ними всім. Більшості зовсім не цікаво слухати історії з чужого життя чи скарги. В кінцевому підсумку оточуючі можуть почати уникати будь-яких розмов про твоєї обраниці або ополчатися проти неї. І навіть коли конфлікт, про який ти розповідав, буде вичерпаний, їх ставлення до неї залишиться не найкращим.

Якщо ж тобі хочеться постійно скаржитися на свою дівчину, розберися з причиною. Коли відносини зжили себе, обраниця до тебе погано відноситься і ти просто нещасливий у парі, але нічого не змінюєш – це може погано позначитися на твоєму ментальному здоров’ї. Звичайно, ти можеш порадитися з близькими, а ще краще – з фахівцем. Але в будь-якому випадку доведеться діяти (шукати компроміси, розривати відносини), щоб поліпшити ситуацію.

Напиши в коментарях, про що ще, на твою думку, не варто говорити з друзями і рідними?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code