Цибулю і часник знижує ризик захворювання раком

Цибулю і часник знижує ризик захворювання раком

Ненавидите цибулю і часник? Можливо, ви переглянете ваше ставлення до них. Любителі часнику і цибулі значно скорочують можливість захворювання декількома типами раку, при порівнянні з людьми, які уникали цих харчових продуктів. Це укладення нового аналізу в американському журналі “American Journal of Clinical Nutrition”. Автори вивчили вісім досліджень, які проводилися в Швейцарії та Італії.

Здорові люди і хворі раком були расспрошены докладно про їхні уподобання в їжі провідними дослідниками, і з’ясували, що у людей, які їли цибулю і часник регулярно, ризик захворювання на рак набагато менше. Чому? Ніхто не знає напевно. Але цибуля містить антиоксиданти, а часник має склад сірки, який може перешкоджати появі раку.

Ось – деякі деталі, написані Емі Нортоном в журналі:

Ми все ще не впевнені, що цибуля і часник мають прямий ефект на ризик раку. Можливо, наприклад, що любителі цибулі і часнику, також мають повноцінну дієту, яка захищає їх від раку.

З іншого боку, вони відзначають, дослідивши тварин і зробивши експерименти в лабораторії з раковими клітинами, знайшли, що певні склади в цибулі і часнику можуть заборонити зростання пухлин. Сполуки сірки, знайдені в часнику і антиокислювальні флавоніди в луці – мають захисний ефект.

Поточні отримані дані засновані на вивченні восьми досліджень, проведених в Італії та Швейцарії. У кожному дослідженні порівнювалася здоров’я старших дорослих з пацієнтами зі специфічною формою раку, розпитуючи учасників про детальної інформації щодо їх дієт, фізичної діяльності та інших звичок способу життя.

Коли дослідження завершилися, вчені знайшли, що чоловіки і жінки, які їли цибулю сім або більше разів на тиждень, мали на половину менший ризику, щодо тих, хто уникав цього овоча. Точно так само, серед любителів часнику було на чверть менше хворих, ніж серед людей, які підтримали дієти без часнику.

Ці овочі також пов’язані зі зниженням ризику утворення ракових пухлин рота, горла, нирок і яєчників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code