Ця гидота веде до виродження чоловічої статі

Ця гидота веде до виродження чоловічої статі

Чоловіча стать в небезпеці: використання більшої частини нинішніх хімікатів веде до «фемінізації» чоловічих особин всіх класів хребетних тварин, від риб до ссавців, включаючи людей. Такий сенсаційний висновок міститься в доповіді британської гуманітарної організації CHEM Trust.

Вона спирається на думку провідних спеціалістів у цій області, які говорять про підрив самої еволюції. Також організація посилається на 250 тематичних робіт з цієї теми, у тому числі на недавнє американське дослідження, яке показало, що у матерів, які потрапляли під сильний вплив хімікатів, народжуються хлопчики з меншими пенісами і феминизированными геніталіями.

Ці повідомлення вельми недоречно – в найближчу середу Великобританія очолить партію противників нових заходів Євросоюзу з контролю над пестицидами. Єврокомісія вважає, що 99% використовуваних хімічних речовин не супроводжуються достатньою інформацією про їх шкодочинності.

Багато з цих речовин визнано в доповіді «порушниками ендокринної системи» або речовинами, що змінюють підлога за допомогою взаємодії з гормонами. Серед інших до них були віднесені фталати, що використовуються в упаковках для їжі, косметиці і присипках для дітей; вогнезахисні склади; поліхлоровані дифенилы і багато пестициди.

Було доведено в рамках цього дослідження, що хімічні речовини впливають переважно на диких тварин, у тому числі на полярних ведмедів, антилоп канна, китів, соколов і орлов.

Однак є побоювання, що це може серйозно торкнутися і людей. Нові дослідження в Університеті Рокфеллера у Нью-Йорку показали, що хлопчики, які народжуються у матерів з підвищеним рівнем фталатів, частіше мають укороченими пенісами і недорозвиненими яєчками. А інші дослідження, які були проведені більш ніж в 20 країнах, показали, що середня кількість сперми у чоловіка за останні 50 років скоротилося більш ніж у 2,5 рази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code