Ділові шорти

Ділові шорти

Влітку 2007 року компанія Valentino була однією з перших, хто представив у рамках показу кілька ідеально костюмів з шортами замість штанів і легкими сандалями натомість модельного взуття. Критики підмічали, називаючи таке рішення «одягом для ТБ-провідних», але час усе розставив по своїх місцях. Цілком можливо, що зовсім скоро навіть у найвищих залах засідань можуть з’явитися шорти. Принаймні, для цього є всі умови: і спекотне літо, і велика кількість пропозицій від ключових брендів.

d lov shorti 1 - Ділові шорти

У недавніх колекціях Louis Vuitton, Comme des Garcons, Giorgio Armani і у багатьох інших «укорочені міські костюми з шортами замість штанів відіграють чи не головну роль. Навіть консервативний Thom Brown у своїх традиційних класичних літніх костюмах з льону та тонкої бавовни замінив штани шортами.

d lov shorti 2 - Ділові шорти

«Шорти повинні подолати серйозний стереотип, щоб люди перестали вважати їх пляжним атрибутом і щоб вигляд бізнесмена в піджаку і шортах не шокував оточуючих, – розповідає байєр Чи Гамільтон (Lee Hamilton). – При цьому вже зараз можна стверджувати, що популярність цього елементу стилю збільшується. Наприклад, в універмагах Британії продажу шорт і костюмів з шортами в червні цього року на 130% перевищили аналогічний показник 2008 року, а в багатьох компаніях Лондона влітку з’являються дні, коли співробітники можуть одягати шорти. Однак я пов’язую цю тенденцію з бажанням одягатися більш спортивно і сучасно, а не з тим, що шорти стають нормою ділового стилю».

«Міські шорти» – висуваються основними брендами як ключовий образ літа 2010. «Ми бачимо, як він переходить з круїзного та пляжного атрибута формальний гардероб. Наприклад, цього літа в наших бутіках чоловіки часто купували шорти як елемент весільного або вечірнього костюма, – каже байєр чоловічого одягу лондонської мережі Matches Стейсі Сміт (Stacey Smith). – І я вважаю це цілком здоровим рішенням. У жінок, до речі, набагато більше способів одягнутися в спекотний день, в той час як чоловік за негласними правилами зобов’язаний носити задушливі і жаркі костюми, знемагаючи від спеки і духоти. Це неправильно!»

d lov shorti 3 - Ділові шорти

З тим, що чоловічий одяг давно пора пристосуватися до теплеющему клімату, не заперечує жоден дизайнер, навіть ті, хто на дух не переносять шорти. Наприклад, Джо Каслі-Хэйфорд (Joe Casely-Hayford) переконаний, що можна обійтися і без таких радикальних рішень. «Не у всіх чоловіків красиві ноги, які варто виставляти на загальний огляд, надягаючи шорти, – говорить він. – Сучасна текстильна індустрія не стоїть на місці і сьогодні потрібно шити літні костюми з ультралегких, мембранних, дихаючих тканин, не руйнуючи вікового елегантного образу людини!»

Аналогічної точки зору дотримуються в легендарній Zegna. «Я не можу уявити, що через пару сезонів, наприклад, наша компанія почне шити костюми з шортами. Це – абсурд! Мода і подіуми це одне, діловий стиль – іншого й не треба заважати ці категорії в спробі не випасти з обойми модних віянь», – заявила в одному з інтерв’ю виданню WSJ Ганна Зенья (Anna Zegna).

d lov shorti 4 - Ділові шорти

Втім, багато хто інші дизайнери переконані, що непорушність традицій – це питання часу. «Чоловікам і роботодавцям потрібно лише зрозуміти, чи хочуть вони носити шорти в офісах або воліють паритися в костюмних брюках. Зрештою, ніхто не бачить, у чому людина сидить за столом», – вважає креативний директор марки E Tautz Патрік Грант (Patric Grant).

Прихильники ділового стилю так само вважають, що в дані момент офісні працівники не настільки тонко відчувають стильові рамки, щоб органічно виглядати в шортах на діловій зустрічі, і поки не поспішають послаблювати класичні правила корпоративного стилю. Як вважає популярний російський дизайнер Макс Черницов, шорти плюс костюм – це доля офісів з м’яким дрес-кодом.

«Подібні комплекти дизайнери пропонують вже не перший сезон, і пам’ятаю, вперше я показав шорти з піджаком в колекції літа 2004 року. Багато авангардні ідеї приймаються публікою лише через кілька років, але просунуті модники вже носять подібний гардероб. Однак масової така тенденція не стане: такий комплект виберуть люди авантюрні та ризикові. До речі, особливо гарні такі комплекти, виконані в тонку смужку або чорно-білі варіанти», – вважає Макс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code