Дієта доктора Делабоса

Дієта доктора Делабоса

У Франції бум, який дуже скоро перекинеться на всю Європу. Причина всьому незвичайна дієта, розроблена французьким доктором Ален Делабосом. Сам доктор свою винахід дієтою не називає, а говорить про принципи правильного харчування.

У зв’язку з тим, що організм людини перетравлює жири найкраще з 6 до 9 ранку. Ось тому Ален Делабос рекомендує снідати саме в цей проміжок часу. Сам сніданок може складатися з хліба, сиру, масла, шинки. А от солодощі і кондитерські вироби включаючи білу здобу краще виключити. Так як солодощі підвищать рівень цукру в крові, і вже з ранку ви відчуєте деяку розслабленість і незначну загальну втому. А ось в 12-14 годин дня організм краще засвоює білок. Найкраще вживати рибу, яка перетравлюється легше всього, баранину, курятину.

Велике значення має вага порції. Самим оптимальним вагою порції є вага, розрахований за формулою (зростання +100). Це означає, що якщо мій зріст 180 см, то кількість риби на обід не повинна перевищувати 280 грам. Також на гарнір можна додати продукти, що містять крохмаль – рис, картопля, вермішель, а також горох і квасоля. І запам’ятайте, що десерту вживати не можна!

Оптимальний час для полудня 16 годин. Саме в цей час підвищується рівень інсуліну. В даний прийом їжі рекомендує доктор Ален Делабос з’їсти 30 г шоколаду або тарілку фруктового салату, сухофрукти, горіхи.

А от увечері після 18 години слід, є червоне м’ясо краще всього знежирене, таке як яловичина. Але можна також і м’ясо курки або індички. Підійде також риба. Вага порції розраховується за формулою (зростання -40). Якщо мій зріст 180 см, то порція м’яса повинна бути не більше 140 грам. Як гарнір підійдуть тушковані овочі або овочевий салат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code