Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

Доведено на практиці, що заробити перший мільйон ніколи не пізно. Зараз є всі можливості це зробити навіть в шкільному віці. Природно, що на перших порах дітям допомагають батьки, нпро головне, що ідеї свого бізнесу придумали самі діти. Це була їхня мрія, яку вони з успіхом втілили в життя.

Ось вам приклади, коли діти в шкільному віці заробили перший мільйон.

1. Еван (EvanTube)

У восьмирічному віці дитина з допомогою свого батька створив на відео сервісі YouTube свій власний канал ЕvanTube. Поступово канал став приносити власнику дохід. І на сьогодні – це більше 1 мільйона доларів в рік. Юний мільйонер розповідає про нові іграшки, розмірковує про проблеми своїх однолітків, і поступово тематика його каналу дорослішає разом з ним. Один із секретів успіху маленького мільйонера – милий образ. Якщо у тебе багата фантазія, є свої власні ідеї, а головне – мрія, можливо тобі варто спробувати себе на YouTube.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 1 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

2. Крістіан Оуенс (Bundle Box)

Для юного Оуенса прикладом став відомий винахідник і засновник компанії Apple Стів Джобс. Перший комп’ютер у Оуенса з’явився в підлітковому віці. Навчаючись у середній школі, він освоїв веб-програмування. У 14 років він став засновником власної веб-дизайнерської компанії. З моменту створення стартапу Mac Bundle Box, Крістіан став заробляти мільйони. Сайт Mac Bundle Box дає можливість купувати певні програми для Mac OS X з хорошим знижок (замість 400 доларів вартості набору програм він продається за 40 доларів завдяки домовленості творця сайту з розробниками). Цей приклад – приклад великого бажання та наполегливості в досягненні своєї мрії.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 2 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

3. Адам Хілдрет (Dubit)

Цього юному мільйонерові було 14 років, коли він разом з однокласниками запустив свою соціальну мережу Dubit. У Великобританії цей проект привернув широку аудиторію і користувався великою популярністю. У підсумку в 16 років Адам заробив на ньому 3,7 мільйонів доларів. Після цього юний мільйонер розробив Crisp Thinking – це програмне забезпечення для захисту дітей від шахраїв в інтернеті. Не зупиняючись на досягнутому, він наполегливо продовжує заробляти свої мільйони.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 3 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

4. Кемерон Джонсон (Cheers and Tears)

У 11 років на прохання своїх батьків Кемерон оформив запрошення на вечірку для своїх сусідів. Ці яскраві, барвисті листівки настільки всім сподобалась, що замовлення стали надходити звідусіль. Кемерон відкрив сервіс по створенню власних листівок. У 14 -річному віці він став засновником компанії Cheers and Tears і зайнявся рекламною діяльністю в інтернеті. У старшій школі його дохід вже становив понад 400 тисяч доларів в місяць. Зараз його компанія приносить мільйони. Головна його мета – рухатися вперед і проявляти більше креативності.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 4 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

5. Джефф, Дейв і Кетрін Кук (MyYearbook)

У Західних країнах до цих пір користується популярністю соціальна мережа для школярів MyYearbook. Зараз вона називається Дій. Ця соцмережа допомагає знайти друзів в новій школі після переїзду в інше місто. Її створили два брати і сестра. Незабаром цей проект став настільки популярним, що вони його продали за 100 млн. доларів.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 5 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

6. Фархад (Rockstah Media)

Шістнадцятирічний юнак родом з Мумбаї створив і успішно займався розвитком власної маркетингової компанії Rockstah Media. Фахівці у кількості 20 чоловік зі всього світу працюють у його маркетинговому агентстві. “Моя команда – це хребет мого бізнесу”, – говорить Фархад. Головний його порада – це не треба посилатися на брак часу або на зайнятість. При бажанні все можна встигнути у свій вільний час.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 6 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

7. Еміль Мотика (Motycka Enterprises)

Еміль почав свою трудову діяльність в 9 років. Він став підробляти стрижка газонів. А у 18 років його захоплення переросло в бізнес. Він заснував компанію Motycka Enterprises. Тим влітку він заробив 100 тис доларів, а в даний час має мільйонний дохід. У Еміля дуже напружений графік – він спить по 4 години на добу. Звичайно, це не дуже добре, але що стосується працьовитості, наполегливості і прагнення досягати своєї мети – цього в нього можна тільки повчитися.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 7 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

8. Райан (ryan’s Barkery)

Ще навчаючись у школі, Райан почав свій бізнес на батьківські інвестиції в 25 тис. доларів. Зараз йому 12 років, і він має свою пекарню для собак. Може здатися, що це сфера діяльності не дуже популярна, проте Райан досяг в ній успіхів. Головне, займатися улюбленою справою і це завжди окупиться.

d ti yak zarobili pershiy m l yon u shk l nomu v c 8 - Діти, які заробили перший мільйон у шкільному віці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code