Депресією страждають майже всі?

Депресією страждають майже всі?

Згідно з новим опитуванням, проведеного британськими вченими, від депресій страждає приблизно три чверті людей. Однак багато з них стверджують, що ніколи не звернуться по допомогу до лікаря. Одна з причин – недовіра до методів лікування, які зазвичай пропонують фахівці.

Британська благодійна організація Depression Alliance провела опитування, яке показало, що від депресії страждають троє з чотирьох людей, а в цьому році ця цифра збільшиться завдяки рецесії. Понад 10% опитаних не готові довіритися сімейного лікаря. З усіх, хто коли-небудь проходив лікування від депресії, 40% вважають, що лікар не дав їм можливості обрати метод лікування, а половина з них не була поінформована про різних видах існуючих антидепресантів.

Майже половина опитаних поскаржилися на те, що їм практично не надали інформацію про побічні ефекти антидепресантів. На думку дослідників, деякі сімейні лікарі не змогли визначити симптоми депресії, і ще менша кількість обговорило з пацієнтами всі наявні варіанти лікування. Для людей з депресією і тривогою можливість вибору методів лікування може мати величезне значення в одужанні, вважають експерти. Всього в опитуванні взяло участь 2750 чоловік, 500 з яких зараз проходять курс лікування від депресії.

Незважаючи на величезну кількість людей, які страждають від депресій, дослідники прийшли до висновку, що в національній системі охорони здоров’я критично не вистачає фахівців з цього питання, а багато доктора знайомі з проблемою лише поверхово. Уряд Британії виділив 173 мільйони фунтів стерлінгів на трирічну національну програму, покликану підготувати фахівців з проблем депресій. «Чим швидше ми будемо мати добре навчений персонал, що надає допомогу високого класу, тим швидше зміниться ситуація», – прокоментував рішення уряду міністр охорони здоров’я Філ Хоуп (Phil Hope).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code