Дешеві презервативи повертаються на прилавки

Дешеві презервативи повертаються на прилавки

На ринок України повертаються презервативи дешевих марок. Кілька місяців тому в українських магазинах різко підвищилися ціни на іноземні контрацептиви, причиною чому послужила економічна криза і падіння курсу гривні.

«Основна проблема для нас – це різке зростання курсу долара. У зв’язку з цим довелося провести індексацію наших цін. Раніше, коли був відносний баланс благополуччя, люди отримували всілякі кредити, купували більш дорогі товари, в цей час збільшився продаж так званих елітних товарів, це торкнулося і презервативів. Тоді торгова мережа сама зупинилася на більш дорогих продуктах, і більш дешева наша продукція просто пішла з ринку», – пояснив сьогодні на прес-конференції в Києві Олег Жаров, директор з продажів компанія «Медиком-Україна», яка, зокрема, займається поставками на український ринок презервативів марок Durex і Contex.

«Що ми робимо зараз? Ми заводимо в роздріб у великі супермаркети «середні» і дешеві презервативи, даючи можливість покупцям зробити покупку, виходячи зі своїх можливостей. Цей шлях дозволяє зняти проблему, тому що статева активність населення не буде мінятися, а те, що ми надаємо різні цінові категорії – це дозволить задовольнити попит для всіх», – повідомив Жаров про нововведення на українському ринку презервативів.

«Якщо говорити про ситуацію з презервативами, то вона практично аналогічна ситуації з ліками, оскільки 80% ринку становить імпортована продукція, і вся імпортована продукція через курсових стрибків поповзла вгору», – у свою чергу розповіла Надія Численко, член правління аптечної професійної Асоціації України.

Вона підтвердила, що постачальники останнім часом намагаються переорієнтуватися на більш дешеві презервативи.

«Фармацевтичний ринок тим і хороший, що він може гнучко реагувати на різноманітні ситуації. Ми намагаємося підлаштуватися під кожного покупця. У роздробі мінімальна вартість від 2 грн, а максимальна-на рівні до 30 грн.», – повідомила Численко.

У свою чергу, Ольга Руднєва з фонду «Антиснід» повідомила, що представники фонду після різкого зростання цін на презервативи провели зустрічі з постачальниками продукції, і з кінця лютого в українських супермаркетах дійсно стали з’являтися більш дешеві презервативи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code