
Десять незвичайних видів бойових мистецтв
Бойові мистецтва застосовуються для різних цілей – поліпшення фізичної сили, здоров’я, витривалості. Також люди їх практикують для самозахисту і духовного розвитку.
Як правило, деякі різновиди бойових навичок здаються логічними і зрозумілими. Але є види незвичайних бойових мистецтв. Про них і піде мова в сьогоднішній статті.
Сумо
Це національний традиційний і улюблений вид спорту в Японії, який користується популярністю в країні. Майже оголені і вгодовані сумоїсти б’ються на рингу. Серед дозволених прийомів борців – підніжки, іноді жорсткі підсічки, захвати, удари і навіть ляпаса. Єдиноборство поєднує в собі спорт, традицію і, звичайно ж, шоу. Не тільки японці, але і туристи бажають наживо подивитися на змагання.
Кушти
Єдиноборство популярно в Індії. Цікаво те, що протистояння бійців відбувається в неглибокій ямі квадратної форми. Переможцем буде той, хто повалить свого опонента. Бійці приділяють тренуванням чимало часу. Крім того, вони дотримуються особливий режим харчування.
Капоейра
Бойове мистецтво родом з Бразилії, проте, люди їм займаються в багатьох країнах світу. Капоейра включає в себе акробатичні трюки, бойові прийоми і танець. Дія відбувається під традиційну бразильську музику. Єдиноборство виник вперше серед темношкірих рабів, яких привезли на територію Бразилії.
Джиу-джитсу
Бойову майстерність родом з Японії. Протистояння може відбуватися як із зброєю, так і без нього. Крім того, бійці можуть використовувати задушливі та больові прийоми. Техніка джиу-джитсу дає можливість слабкій людині захиститися від недоброзичливців.
Каларіпаятту
Єдиноборство з’явилося близько 6 тисяч років тому в Південній Індії. Основні атрибути бійців – щит і меч. Крім того, вони можуть використовувати різні прийоми нападу і захисту. Є відомості, що мистецтво каларіпаятту стало початком для створення інших бойових традицій.
Тайцзіцюань
Бойову майстерність з’явилося в Китаї, однак його популярність давно вийшла за межі Піднебесної. Вправи більше схожі на гімнастику. Руху злагоджені і красиві. Китайці вважають, що тайцзіцюань приносить користь тіла, духу і здоров’ю.
Шаолінь цюань
Це красиве бойове мистецтво, яке сформувалося в стінах шаоліньського монастиря. Шаолінь цюань приваблює злагодженими груповими рухами, молниеносностью, суворістю і при цьому зовнішнім спокоєм бійців.
Військове майстерність Боллівуду
Індійські фільми давно славляться різноманіттям боїв часом найнеймовірніших. Нерідко герої індійського кіно в одній сцені бою поєднують кілька бойових мистецтв. Так, через деякий час з’явилося військову майстерність Боллівуду.
Реслінг
Реслінг ефектно поєднує в собі бій і театральну постановку. Сильні і м’язисті бійці змагаються на рингу за заздалегідь вивченого ними сценарієм. Під час реслінгу можна побачити театральну суворість бійців, кидки, силові прийоми і акробатику.
Кунг-фу
Національне китайське бойове мистецтво славиться ефектними і спритними прийомами. Його особливість – це копіювання повадок тварин. Бійці освоюють спосіб і форму звірів і досягають потужності тварини. Яскравий представник кунг-фу – Брюс Лі.
Багато бойові мистецтва виходять за рамки звичного розуміння бою. Вони несуть в собі набагато більше сенсу, ніж може здатися на перший погляд. Володіння майстерністю зміцнює не тільки тіло, але і силу духу і навіть може поміняти світогляд.
Ти знайомий не з чуток з бойовими мистецтвами? Розкажи про свій досвід в коментарях.
No Comment