Десять порад тим, хто не хоче старіти

Десять порад тим, хто не хоче старіти

Кожна людина, рано чи пізно, подивившись у дзеркало, розуміє, що він починає старіти. Уникнути старості не можна, однак відкласти її на певний час можна. Ось десять порад, які допоможуть вам це зробити.

1. Уникайте зайвого стресу. Стрес знижує імунітет, збільшує ймовірність серцево-судинних захворювань і змушує нас відчувати розбитими, що обов’язково позначається на зовнішності. Вчені Каліфорнійського університету прийшли до висновку, що стрес викликає передчасне старіння імунної системи.

2. Як надмірне, так і недостатнє вживання алкоголю сприяє старінню. Дослідження, проведені журналом American Journal of Epidemiology, показали, що невелика кількість спиртного в день знижує на третину ризик серцево-судинних захворювань. Однак, якщо перевищувати цю норму, то все може закінчитися інсультом або раковими захворюванням, не кажучи вже про цирозі печінки.

3. Більше рухайтеся. Вчені Університету медичних наук штату Арканзас кажуть, що навіть незначне збільшення вашої активності допоможе вам зберегти молодість. Використовуйте будь-яку можливість – якщо у вас є вибір піднятися пішки по сходах або скористатися ескалатором, виберіть сходи.

4. Вживайте в їжу якомога менше насиченого жиру. Насичений жир міститься, як правило, в молоці, маслі, жирному м’ясі і деяких видах птиці. Він погано засвоюється організмом і більша його частина відкладається. Крім цього, вживання його у великих кількостях веде до старіння шкіри.

5. Замініть сигарети жувальної гумки, що містить нікотин. З тютюновим димом в організм людини потрапляє безліч шкідливих речовин, багато яких є канцерогенами і призводять до швидкого зношування органів дихання і старіння шкіри. Замінивши сигарети на жувальну гумку, ви зможете впоратися зі своєю залежністю і захистити свій організм від впливу шкідливих речовин, що містяться в тютюновому димі.

6. Намагайтеся якомога менше перебувати в районах з високим рівнем забруднення навколишнього середовища. Чим більше часу ви будете проводити на природі, тим здоровіше ви будете себе почувати. Ви зможете довше залишатися бадьорими й активними.

7. Намагайтеся проводити якомога менше часу під прямими сонячними променями. Прямі сонячні промені не тільки призводять до ракових захворювань шкіри, але і в значній мірі прискорює її старіння.

8. Уважно ставитеся до того, скільки ви спите. Недосипання може бути однією з причин таких захворювань, як ожиріння і діабет. Воно також може призвести до підвищеного кров’яного тиску і проблем з пам’яттю. Ці недуги точно не зроблять вас молодше…

9. Стежте за фігурою. Зайва вага – ворог вашої молодості. Ожиріння також призводить до діабету і серцево-судинних захворювань. Виберіть собі підходящу дієту і не забувайте про фізичні вправи, які допоможуть вам залишатися у формі.

10. Вживайте менше цукру. Замість цукру постарайтеся вживати в їжу солодкі фрукти і овочі. Для того щоб знизити вживання цукру читайте на етикетках скільки його міститься в продуктах, які ви їсте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code