Дискримінація по вазі – товстуни не пустили в літак

Дискримінація по вазі – товстуни не пустили в літак

Боротьба з ожирінням і пропаганда шкоди для здоров’я, до якого неминуче призводить надмірна вага – речі правильні і корисні, але все частіше підвищену увагу, які відчувають до себе нещасні товстуни, набуває характеру дискримінації або навіть цькування. Товстуну можуть відмовити в прийомі на роботу або навіть звільнити тільки з тієї причини, що пропорції його фігури далекі від ідеальних. Британець Сенді Рассел сповна відчув на собі дискримінацію за ваговим ознакою». Спочатку його вивели з салону авіалайнера, а потім зажадали подвійну плату за квиток.

Бідні товстуни поступово стають ізгоями суспільства – якщо раніше вони лише іноді ставали об’єктами беззлобних жартів, то нині їх все більше піддають незаслуженим гонінням, що принижують їх людську гідність і травмуючих їх психіку.

Англієць Сенді Рассел (Sandy Russell) дуже поспішав: йому терміново треба було потрапити з Лондона в канадське місто Торонто, щоб попрощатися з улюбленою тіткою, яка вмирала від невиліковної хвороби. Однак, коли Сенді після проходження паспортного та митного контролів вже був на борту авіалайнера компанії Air Transat, несподівано стюардеса попросила його залишити салон повітряного судна. Рассел був в шоці: авіакомпанія відмовлялась везти його з тієї причини, що він був занадто товстий – вага Сенді становив 203 кг.

Йому запропонували оговтатися наступним рейсом, але за умови, що він заплатить за квиток подвійну ціну – бідний Рассел не міг дозволити собі розщедритися на 928 фунтів стерлінгів (1 380 доларів США), літак полетів без нього, а тітонька померла 2 дні тому, так і не попрощавшись з улюбленим племінником. «Так, я не відрізняюся стрункістю, але це не означає, що авіакомпанія може поступати зі мною так принизливо», – з обуренням розповідав журналістам Сенді.

Представники авіаперевізника намагалися пояснити свій вчинок тим, що Рассел займав не тільки своє крісло, але і сусідній, але Сенді з обуренням заперечив, що в салоні було багато вільних місць. Щоб уникнути антиреклами своєї компанії Air Transat оголосила, що в порядку винятку поверне Расселу 100% його вартості невикористаного авіаквитка. Зрозуміло, вони не мали ніякого права вимагати від товстуна платити подвійну ціну – максимум, на що вони мали право (за відсутності в салоні вільних місць, куди можна було б пересадити сусіда Рассела), це попросити його полетіти наступним рейсом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code