Диво-дезодорант з тестостероном

Диво-дезодорант з тестостероном

Американська фармацевтична компанія Eli Lilly і її партнер з Австралії компанія Acrux підписали рекордний за вартістю контракт на 335 мільйонів доларів. Предмет контракту – винахід австралійських фармацевтів, чоловічий кульковий дезодорант Axiron з додаванням тестостерону. Новинка призначена для збільшення статевого потягу у чоловіків, які страждають від нестачі цього життєво важливого гормону. Компанія Eli Lilly планує продавати диво-дезодорант в 143 країнах світу.

На думку дослідників з фармацевтичної компанії Acrux, як мінімум, 39% чоловіків старше 50 років страждають від дефіциту тестостерону. Недолік цього гормону в чоловічому організмі призводить до зниження статевого потягу, розвитку еректильної дисфункції, депресії і зниження м’язової маси поряд із збільшенням тілесного жиру.

Фахівці компанії винайшли засіб відновлення рівня життєво важливого гормону – чоловічий кульковий дезодорант Axiron. Доданий до складу парфумерної суміші тестостерон при щоденному використанні дезодоранту буде регулярно надходити в організм чоловіка, заповнюючи дефіцит гормону.

На винахід колег з далекого зеленого Континенту звернули увагу маркетологи з американської компанії Eli Lilly, найбільшого виробника лікарських засобів в США. (У 2008 році оборот концерну склав 18,63 мільярдів доларів, персонал налічував понад 40 тисяч осіб). Купивши у Acrux за 335 мільйонів доларів ліцензію на виробництво і продаж диво-дезодоранту, американський фармацевтичний гігант планує імпорт новинки в 143 країни світу.

Незважаючи на гігантську суму, витрачену на купівлю ліцензії, компанія Eli Lilly в накладі не залишиться – аналітики оцінюють потенціал світового ринку для дезодоранту Axiron в 1,1 мільярда доларів США, причому обсяг цього ринку щорічно зростає на 20%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code