Для чоловіків секс набагато важливіше любові

Для чоловіків секс набагато важливіше любові

Нещодавно вчені в черговий раз підтвердили, що романтичне кохання і секс – це зовсім різні речі, іноді навіть не пов’язані один з одним.

Під час одного дослідження добровольцям показували фотографії коханих і одночасно сканували мозок: механізм активізації певних ділянок мозку при цьому сильно відрізнявся від того, що відбувається під час сексуального збудження. Взагалі, за словами вчених, любов є таким же потужним двигуном в житті людини, як, наприклад, голод.

Керівник дослідження антрополог Хелен Фішер з Університету Ратджерс в Нью-Брансвике нагадала, що протягом всієї історії людства люди створювали вірші і музику, співали пісні, танцювали і навіть помирали заради кохання, але ніяк не заради сексу! Хоча вважається, що для чоловіків секс куди важливіше любові, це зовсім не зменшує їх можливості любити: в середньому три з чотирьох самогубств із-за нещасної любові відбуваються саме чоловіками.

Чоловіки частіше закохуються, ніж жінки, завдяки тому, що є візуалами, тобто дійсно “люблять очима”. І цьому є логічне пояснення: чоловіки візуально визначають партнерку, здатну дати здорове потомство. А ось жінки схильні мислити іншими категоріями: при погляді на фото улюблених людей у них активізувалася частина мозку, пов’язана з пам’яттю. Фішер припускає, що цей рефлекс складався мільйони років і “стародавньою мовою” може означати наступне: “А приносив цей чоловік м’ясо минулого тижня?”. Для виживання сім’ї і роду це мало величезне значення.

Може бути, саме тому жінки дуже добре пам’ятають усі подробиці стосунків зі своїм партнером. На питання, чому ж так швидко проходить стадія романтичної закоханості, Фішер висунула припущення про обмеженість людських можливостей: жити весь час на піку емоцій неможливо, це потребує великих енергетичних витрат і виснажує людину. Тому після стадії закоханості настає стадія прихильності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code