Для справжніх першопрохідців: нові годинник Ulysse Nardin Marine Torpilleur

Для справжніх першопрохідців: нові годинник Ulysse Nardin Marine Torpilleur

Увага до дрібниць говорить про чоловіка багато: саме аксесуари привносять в образ унікальну родзинку, роблячи його цілісним і завершеним. Нова модель годинників Ulysse Nardin, що поповнила колекцію Marine – це та сама незамінна деталь, без якої просто не обійтися в еру хаотичною динамічною життя в умовах міських джунглів.

XIX століття назавжди залишиться в історії століттям пригод. Епоха пристрасних дослідників, вічних шукачів і торговців, відданих своїй справі, пронизана нескінченними мандрами через моря і океани, безкрайні простори яких славилися примхливим і непередбачуваним характером. В ті часи кишеньковий хронометр вважався капітанським відзнакою, однаково важливим як у морі, так і на суші. Одними з кращих за всіма параметрами були моделі, виробництвом яких займався Улісс Нардан. Все завдяки фантастичній точності: це надважливе якість особливо сильно цінували офіцери військово-морських флотилій і капітани торгових суден по всьому світу. Так на світ з’явилася легендарна колекція Marine Chronometer, досконала всередині і чудова зовні.

dlya spravzhn h pershoproh dc v nov godinnik ulysse nardin marine torpilleur 1 - Для справжніх першопрохідців: нові годинник Ulysse Nardin Marine Torpilleur

Час йшов, залишаючи позаду все непотрібне і застаріле. Але тільки не морські хронометри Ulysse Nardin – постійно вдосконалюючись, вони дійшли до сьогоднішніх днів, зберігаючи лідерство як в якісному, так і в плані презентабельності. Остання новинка бренду – модель Marine Torpilleur, названа на честь невеликих, але легких і маневрених швидкохідних кораблів епохи мореплавців.

Надзвичайно динамічний та функціональний, новий хронометр створювався швейцарськими майстрами годинникового мистецтва, за плечима яких багаторічний виробничий досвід. У самому серці новинки розташований мануфактурний з автопідзаводом калібр UN-118, з кремнієвим спуском. Запас ходу – 60 годин. Хронометр Marine Torpilleur володіє сертифікатом C. O. S. C і власним сертифікатом відповідності Ulysse Nardin.

dlya spravzhn h pershoproh dc v nov godinnik ulysse nardin marine torpilleur 2 - Для справжніх першопрохідців: нові годинник Ulysse Nardin Marine Torpilleur

Окремої уваги заслуговує дизайн циферблата новинки, в якому повністю відображається приналежність до знакової колекції Marine. Тут гармонійно поєднуються суворі римські цифри, знаменитий логотип компанії і мініатюрна, але помітна дата «1846», накреслена червоним кольором і символізує рік заснування Ulysse Nardin. Що ж до стрілок, вони зберегли брехливу форму, але при цьому пережили невеликий редизайн.

Хронометр Marine Torpilleur випущений в трьох варіаціях, а тому кожен шанувальник марки зможе підібрати ту, яка найбільш вигідно підкреслить його образ. Всі новинки мають діаметр 42 мм. Перша може похвалитися корпусом з 18-каратного рожевого золота, гармонійно поєднується з білосніжним циферблатом і шкіряним ремінцем. Корпус інших двох моделей виконаний з нержавіючої сталі: один з цих хронометрів має синій циферблат і браслет, а другий – циферблат білого кольору і ремінець з шкіри.

dlya spravzhn h pershoproh dc v nov godinnik ulysse nardin marine torpilleur 3 - Для справжніх першопрохідців: нові годинник Ulysse Nardin Marine Torpilleur

Крім того, всі три моделі мають сапфіровими стеклами і забезпечені заводною головкою, яка фіксується на різьбі. Ще одна особливість точно припаде до смаку шукачам пригод, які звикли відчувати себе впевнено не тільки на суші, але й у воді – водонепроникність хронометрів досягає позначки в 50 метрів.

Ультрасучасна модель Marine Torpilleur – відмінне рішення для успішних харизматичних і впевнених у собі мешканців міських джунглів. Повір, заручившись підтримкою хронометра Ulysse Nardin, щоденне підкорення нових вершин перетвориться для тебе в суцільний джерело задоволення!

Матеріал розміщено на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code