До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

Перед візитом жінки до вас додому головне подбати про те, щоб удома була ліжко. Надійна, міцна і готова до будь-яких потрясінь. А якщо після покупки ліжка у вас залишилося трохи грошей, ось список речей, які можна придбати і розставити в будинку, перед тим як на поріг ступить її струнка ніжка.

Річ №1. Цікава книга

Сходіть до сусіда-бібліотекаря, візьміть у нього пару-трійку книг про психологію людських стосунків і розкладіть їх на самому видному місці. Як правило, майже всі жінки відчувають себе експертами в області психології, так що ці книги привернуть її увагу і наведуть вас на розмову. Володіти серйозними знаннями в предметі не потрібно – головне уважно слухати і в потрібних місцях говорити слово “гештальт”.

do vas gostya abo yak rech v budinku lyublyat zh nki 1 - До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

Річ №2. Картина

А ще краще – колаж з декількох картин. Наприклад, ось ви підіймаєтеся на Еверест, ось переводите полк солдатів через Альпи, а ось – граєте з ведмедями на поваленном дереві в лісі. Вона обов’язково почне розпитувати вас про ці незвичайні пригоди – ось, дивись, і тема для розмови готова. Також жінкам подобаються фотографії ваших батьків на стіні – вони вважають це ознакою турботи. Простежте тільки, щоб це не були фотографії вашої дружини і дітей.

do vas gostya abo yak rech v budinku lyublyat zh nki 2 - До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?


Річ №3. Дзенский міні-сад

Дзенский міні-сад можна придбати в будь-якому магазині езотеричних товарів, ну або зробити самому з піску та каміння. Як ця річ діє на жінок, незрозуміло, але чомусь діє. Можливо, вони підсвідомо тягнуться до споглядальним і філософськи налаштованих чоловікам, можливо, дзенский сад асоціюється у них з Камасутрою. А можливо, в езотеричних магазинах товарів і правда продають корисні штуки.

do vas gostya abo yak rech v budinku lyublyat zh nki 3 - До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

Річ №4. Відеогра

Звичайно, головне не переборщити – вона ж може подумати, що ви божевільний гик, який віддасть сеанс інтиму турніру в World Of Warcraft або купівлю якогось крутого геймпада з тривимірними вусиками. Хоча гра на приставці може стати гарною прелюдією – в сенсі, непоганою розвагою для вас обох. Наприклад, Guitar Hero або бліц-турнір в Nintendo Wii один проти одного. Зрозуміло, на роздягання.

do vas gostya abo yak rech v budinku lyublyat zh nki 4 - До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

Річ №5. Музичний інструмент

Якщо у вас ідеальний слух і голос, як у Принца, то ви очаруете жінку і так. А якщо ні, то, тим не менш, музичний інструмент в будинку повинен бути. Наприклад, бонг. Або металевий трикутник. Коли вона попросить вас що-небудь зіграти, говорите, що інструмент засмучений. Тепер ваше завдання – відвернути її чим-небудь іншим, поки вона не почала його налаштовувати.

do vas gostya abo yak rech v budinku lyublyat zh nki 5 - До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

Річ №6. Домашня тварина

Якщо ні з собаками, ні з кішками ви не зійшлися характерами – терміново біжіть в найближчий зоомагазин і вимагайте акваріум із золотою рибкою. Жіноча логіка проста: якщо ви змогли подбати про крихітній рибці, то зможете подбати і про неї. Не факт, що ви справді зможете, але рибка в її присутності повинна виглядати ситій і задоволеною.

do vas gostya abo yak rech v budinku lyublyat zh nki 6 - До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

Річ №7. Що-небудь, зроблене своїми руками

Наприклад, шпаківня. Або глиняний бюстик Брежнєва. Не важливо, що це буде, – важливо, щоб жінка зрозуміла: у разі чого ви можете взяти в руки молоток і постукати їм по стіні. Або по дереву. Загалом, саморобна річ в будинку – знак того, що ваші руки ростуть з потрібного місця.

do vas gostya abo yak rech v budinku lyublyat zh nki 7 - До вас гостя, Або які речі в будинку люблять жінки?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code