Догляд за чоловічою шкірою. Які засоби обрати

Догляд за чоловічою шкірою. Які засоби обрати

Кращий подарунок чоловікові – те, що здатне реально вирішити його проблеми, а з шкірою проблем буває чимало. Термічні шоки, щоденне гоління здатні викликати неприємності різного масштабу: від дискомфорту надмірної сухості до передчасного старіння з-за втрати вологи. Як допомогти? Про це у статті.

Про яких засобах піде мова? Ми вибрали 3 нового продукту зволожуючого комплексу ClarinsMen

doglyad za cholov choyu shk royu yak zasobi obrati 1 - Догляд за чоловічою шкірою. Які засоби обрати

Може здатися, що це клони одного засобу. Це не так. Ми вивчили зволожуючий комплекс з 3 різними текстурами. Вони працюють з певним типом шкіри. Вибирайте, що більше підходить вашому чоловікові.

1. Super Gel Hydrant. Гель для чоловіків з жирною шкірою, яка активно виробляє себум. Продукт має матуючим ефектом, регулює вироблення себума. По текстурі як желе, яке моментально усмоктується. Це підходить жирній шкірі, якій і необхідна легка текстура. Гель володіє легким охолоджуючим ефектом.

У складі:

1) органічний екстракт кам’яної троянди, він допомагає утримувати вологу і зміцнювати захисний бар’єр;

2) органічний екстракт каланхое, який активізує природні механізми шкіри для утримання вологи;

3) матуючий ефект досягається завдяки глюконату цинку (скорочує вироблення себума, усуває жирний блиск).

2. Fluide Super Hydrant SPF20. Для чоловіків, які багато часу проводять на сонці. Продукт денний, легка текстура. Допомагає захистити шкіру від сонячного випромінювання.

У складі – органічні екстракти кам’яної троянди і каланхое, як у гелю. Має сонцезахисні фільтри SPF 20, які захищають від UV-променів (типи UVA, UVB).

3. Baume Super Hydrant підійде тим, у кого нормальна шкіра або схильна до подразнення, сухості, чутлива до гоління. У складі – органічне масло кунжуту, яке живить і заспокоює шкіру.

Виробник стверджує, що це єдиний продукт, який працює навіть при дуже великому мінусі. Засіб перевірили в полярній експедиції «Under the pole». Щодня після кожного підлідного занурення дайвери використовували бальзам. Після 4 днів використання рівень зволоженості шкіри підвищився в 2 рази. За результатами тестування виявили, що бальзам чудово утримує вологу при низьких температурах.

У складі всіх продуктів – рослинні екстракти. Аромат – з тонізуючими деревними нотами.

За заявою виробника, регулярне використання будь-якого з цих коштів дозволяє підтримати нормальний рівень зволоженості шкіри. При пролонгованому дії допомагає чоловічій шкірі відновити здатність утримувати вологу, зміцнюючи захисні бар’єри на поверхні і на рівні міжклітинних зв’язків.

Навіщо взагалі зволоження чоловічій шкірі?

«Навіщо мені спеціальний засіб? Чому я не можу користуватися твоїм зволожуючим кремом?» – може спитати він. Читайте далі, будете знати, що відповісти.

У чоловіків шкіра втрачає більше вологи, а захисні бар’єри відновлюються повільніше, ніж у жінок. Це пов’язано з гормональною особливістю чоловічого організму. Робота чоловічої шкіри залежить від гормонів, і більшою мірою від тестостерону, якого чоловік більше, ніж у жінки. Чоловіча шкіра виділяє набагато більше шкірного жиру (схильна до жирного блиску).

Зволоження важливо для того, щоб шкіра була здоровою, добре виглядала і не почала старіти раніше терміну.

І ще 2 важливих моменту:

1. Гоління.

Якщо вірити статистиці, то при регулярному гоління чоловік витрачає 5 місяців життя. Регулярне гоління вважається агресивною процедурою для шкіри, так як це, по суті, відлущування, коли разом з волосками зрізається роговий шар відмерлих клітин. А це захист для шкіри! З-за регулярного гоління шкіра її втрачає, вона може стати більш сухою і чутливою.

2. Більш інтенсивна втрата вологи.

Чоловіча шкіра втрачає вологу протягом дня більше, ніж жіноча, незважаючи на товстий роговий шар і щільний епідерміс (шкіра товстіша жіночій на 20%), жирність і більш густий волосяний покрив. Приблизно 200 мл протягом дня. Такі втрати необхідно поповнювати і допомагати шкірі утримувати вологу з допомогою спеціальних засобів. Відразу відзначимо, що волога не пов’язана з жирністю. Шкіра може бути супер жирна, але при цьому зневоднена.

Організм отримує вологу з їжею і водою (не кава!). Проходячи через всі шари шкіри, волога випаровується, це називається трансепідермальна втрата вологи. І у чоловіків її більше. Зволоженість залежить від того, наскільки шкіра затримує вологу. Якщо шкіра швидко її втрачає, то стає збезводненої, якщо утримує, то вона еластична і добре себе почуває.

Як допомогти чоловічій шкірі утримати вологу?

Шкіра утримує вологу на кожному шарі. На глибоких шарах (дерма і епідерміс) знаходяться спеціальні молекули, які утримують вологу. Наступний шар – роговий, який має захисний бар’єр. Він теж цю утримує вологу. Якщо міцний бар’єр, а молекули в достатній кількості, то шкіра добре зберігає вологу. Але термічні шоки скорочують кількість молекул, а регулярне гоління і надлишок тестостерону впливають на більш повільне відновлення захисного бар’єру.

Тому Clarins створили спеціальний зволожуючий рослинний комплекс Hydro Resist Phyto Complex. У його складі – 2 основні екстракту: каланхое і кам’яна троянда. Перший компонент нормалізує процес утримання вологи і допомагає шкірі протистояти термічним шоків, другий – нормалізує і відновлює захисний бар’єр шкіри.

Впевнені, що така турбота йому сподобається, і хто знає, може наведе його на думку зробити і вам корисний і приємний подарунок.

doglyad za cholov choyu shk royu yak zasobi obrati 2 - Догляд за чоловічою шкірою. Які засоби обрати

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code