Догляд за “неслухняною” бородою

Догляд за “неслухняною” бородою

Розкішна слухняна борода швидше рідкість. Найчастіше ми стикаємося з тим, що волосся починає рости в неправильному напрямку. Ось сім простих способів зробити ваші волосся більш слухняними.

1. Наберіться терпіння

Якщо вам набридла неслухняна борода, і ви наважуєтеся її збрити, зупиніться і подумайте ще раз. Є двотижневий період, зазвичай наступний відразу за стрижкою, коли борода настовбурчується, і обличчя виглядає опухлим, і з цим нічого не можна вдіяти. Все, що вам залишається – чекати поки борода не виросте досить довгою, щоб випрямитися під власною вагою. У вашої бороди може бути перехідний період, і, якщо вам пощастить, все повернеться на свої місця само собою. Це не самий надійний спосіб, зате він вимагає мінімум зусиль.

2. Не мийте її кожен день

Не слухайте жінок, коли вони запевняють, що бороду необхідно постійно мити. Щоденне миття бороди волосся жорсткіше і вимиває природні масла, які надають волоссю слухняність. Звичайно ж, не варто зовсім забувати про миття бороди, але якщо це робити хоча б через день, вона буде встигати накопичувати масла щоб підлатати коаксіальну систему волосся.

3. Раз на тиждень користуйтеся кондиціонером для волосся

Якщо виросла борода довга, але недостатня важка, то вас врятує регулярне користування кондиціонером. Щотижневе «кондиціонер» бороди додасть волоссю керованість. Користуйтеся звичайним кондиціонером для волосся. Якщо продавець пропонує спеціальний кондиціонер для бороди – знайте, вам намагаються продати повітря.

4. Навчайте бороду рости правильно

Частини бороди можуть рости в хаотичних напрямках, і один із способів боротися з цим – навчити їх. Вам знадобиться звичайна пластмасова гребінець, яка завжди буде з вами. Десять-п’ятнадцять хвилин в день біля телевізора або при читанні – і ваша борода «навчиться» рости правильно.

5. Скористайтеся милом

Вимийте бороду з милом. Так, це повністю змиє всі масла, які роблять бороду слухняною. Але при цьому борода в цілому вийде пишною і підімне неконтрольовані ділянки. Звучить не дуже, і насправді ваша борода може звернутися в хаос. Тут важливо зважитися і спробувати – раптом, цей метод спрацює саме на вас.

6. Виключіть причину проблеми

Якщо ні один з методів не допоміг, і неслухняні ділянки бороди ніяк не вдається приборкати, можна спробувати просто видалити їх. Змініть стиль бороди – подивіться які ще бувають варіанти, якийсь з них вам обов’язково підійде. А неслухняні волосся вирушать у відро для сміття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code