Догляд за шкірою особи у весняний період

Догляд за шкірою особи у весняний період

 

Навесні навіть нормальна шкіра стає сухою і набуває сіруватий відтінок. Не дивно, що чоловіки скаржаться на сухість і подразнення під час гоління в цей період.

Що відбувається навесні з організмом і як це впливає на твою шкіру – питання, безумовно, актуальне для будь-якої жінки. Але хвилюють він не тільки їх, а ще і сильну половину людства. Щоб компетентно допомогти в питаннях догляду за шкірою, ми звернулися до лікаря-дерматолога за порадою.

Наш організм піддається впливу зовнішніх факторів, під вплив яких:

1) Підвищується температура повітря і людям з сухим типом шкіри, потепління йде на користь.

2) Сонце навесні стає активніше, а шкіра – чутлива до ультрафіолету.

3) Навесні організм як ніколи виснажений. Запаси вітамінів витрачені ще взимку. У фруктах і овочах торішнього врожаю корисних речовин майже не залишилося. Крім того, навесні, як відомо, зростає потреба в мікроелементах.

4) В цей час року починається цвітіння, і пилок рослин, змішуючись з частинками пилу, викликає алергію у людей, організм яких має підвищену чутливість до даних подразників. Ранньою весною шкіра стає сухою і легко раздражимой, що обумовлено насамперед частими перепадами температури повітря.

Не дивно, що чоловік скаржиться на сухість і подразнення під час гоління в цей період. Тому догляд за шкірою повинен складатися з її зволоження й очищення.

Ранньою весною навіть нормальна шкіра стає сухою і набуває сіруватий відтінок. Така неприємність викликана уповільненням кровообігу, зниженням інтенсивності обміну речовин на фоні кисневого голодування і вітамінної недостатності, а також неправильною роботою сальних залоз. Шкірне сало – найкращий зволожувач шкіри – навесні змінює свій склад і нерідко надає шкірі тільки блиск, у той час як з основним своїм завданням справляється погано.

Тут варто звернути увагу на очищення перед процесом гоління. Чоловіча шкіра сильніше схильна до ороговіння, а, значить, більше жіночої потребує глибокого очищення. Використовуйте гель для вмивання. Очищаючі компоненти гелю для вмивання видаляють бруд та жир, зволожуючи шкіру і пом’якшуючи волоски для більш легкого гоління.

Наступним етапом значиться зволоження шкіри. Не нехтуйте цією процедурою, тим більш ранньою весною. Для ранкового зволоження використовуйте зволожуючий крем або бальзам після гоління, які потрібно наносити не пізніше ніж за 30 хвилин до виходу на вулицю.

Більш того, часте гоління истончает роговий шар, погіршує бар’єрну функцію шкіри і примушує її відчувати постійний стрес.

Догляд за шкірою в будь-який сезон передбачає вплив на неї як зовні, так і зсередини. Почнемо з останнього, оскільки найчастіше причини шкірних недуг полягають в специфіці роботи організму. Насамперед, слід згадати про вітаміни, яких навесні катастрофічно не вистачає.

Найефективніший засіб боротьби з весняним авітамінозом – це правильне харчування, з яким організм буде надходити необхідна кількість корисних речовин і вітамінів.

Текст: лікар-дерматолог Владислав Куршев

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code