Домашні тренування – вибираємо тренажер

Домашні тренування – вибираємо тренажер

Зручність використання домашнього тренажера важко переоцінити. Ви не залежите від погоди, не поспішайте після роботи в спортзал і не повертаєтеся додому виснажені після занять.

Тим більше ритм життя сучасного чоловіка далеко не завжди дозволяє регулярно знаходити час для тренувань. Набагато простіше, дешевше і зручніше придбати домашній тренажер і займатися в будь-який зручний час. Єдина складність, з якою може зіткнутися потенційний покупець — вибір необхідного тренажера. Адже ви хочете і зміцнити здоров’я, і підкоригувати фігуру і витратити мінімум коштів.

Всі тренажери діляться на два типи — силові і кардіотренажери. Перші використовують для корекції фігури, оскільки тільки вони можуть дати необхідне навантаження на ту частину тіла, над якою ви хочете попрацювати. Конструкцій таких тренажерів безліч — від звичної вже лави для розвитку м’язів преса до складних багатофункціональних систем.

При цьому для обважнення використовуються вантажні диски і плити, еспандери. Головний недолік — силові тренажери займають багато місця. Але якщо ви вирішили зупинити вибір на них, зверніть увагу на сучасні компактні тренажери, в яких в якості силового елемента використовується вага тренується. Якщо ви хочете скинути зайву вагу, зміцнити здоров’я, зняти стрес, але ранкові пробіжки не пройшли випробування часом, раджу придбати кардиотренажер. Це велотренажери, еліптичні і гребні тренажери, степпери, райдери і бігові доріжки.

Велотренажери надзвичайно популярні в домашньому використанні. Вони знімають стрес, розвивають витривалість, зміцнюють м’язи ніг і спини, а також тренують серцево-судинну системи. Бувають велотренажери механічні і магнітні. Серед механічних виділяють ремінні (дуже дешеві, їх вартість не перевищує 200$, але і набір функцій мінімальний) і колодкові (імітують їзду на гірському велосипеді).

Магнітні тренажери безшумні, характеризуються плавним обертанням. Ціна залежить від використовуваної електроніки. В основному, використовуються готові програми тренувань — для будь-якого рівня підготовки, для будь-якої мети, будь то схуднення або розвиток витривалості. Такі тренажери коштують близько 500$. Рази в три дорожче будуть велотренажери з програмами, що регулюють навантаження в залежності від значень регулярно замеряемого пульсу.

Бігові доріжки також добре відомі пересічному споживачеві. В даному випадку навантаження отримують м’язи ніг, спини, грудного пояса. Швидкість доріжки може досягати 15кмгод, при цьому можна змінювати кут нахилу бігового полотна. А в разі падіння ймовірність отримати травму мінімальна — бігові доріжки оснащені системою аварійного відключення. Вартість — від 300$.

Але якщо ви не шанувальник освіжаючого бігу — можете зупинити свій вибір на степпере. Цей тренажер імітує ходьбу по сходах. Міні-степпер являє собою дві рухомі східці і кріплення педалей. Великі моделі забезпечені важелями для рук, але займають набагато більше місця. Вартість — від 300$.

Еліптичні тренажери об’єднують велотренажер, степпер і бігову доріжку. Під час тренування ви стаєте на платформу, беретеся за рукоятки і крутите педалі, переміщаючись по елліпсовіднимі траєкторії. Плюс даного виду тренажерів – знімається навантаження на колінний суглоб і голеностоп, неминуча під час тренувань на перерахованих вище тренажерах. Мінус — великі габарити. Вартість еліптичних тренажерів — близько 500$

Райдери і гребні тренажери впливають майже на всі групи м’язів, активно спалюють підшкірний жир, тренують серцево-судинну системи. Конструкція гребних тренажерів стає зрозумілою вже з назви, райдери ж нагадують ножиці, при русі яких навантаження розподіляється плавно і рівномірно за рахунок підйому і опускання ваги людини.

Вибираючи домашній тренажер, врахуйте, що крім очевидних переваг, використання цієї спортивної техніки має ряд протипоказань. Як було сказано вище, при заняттях на степпере і біговій доріжці йде велике навантаження на голеностоп і колінний суглоб. Велотренажери можуть істотно нашкодити здоров’ю того, хто страждає якими-небудь захворюваннями попереку. Тому консультація лікаря буде цілком доречною.

 

Автор: Дарина Печоріна

Стаття по темі:

Тренування в домашніх умовах

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code