Домашні улюбленці підступніший, ніж ми думаємо

Домашні улюбленці підступніший, ніж ми думаємо

Кішки і собаки – чудові друзі, але вони можуть приносити своїм власникам певні неприємності. Домашні тварини є причиною тисяч травм кожен рік. І, хоча вже доведено, що домашні тварини сприяють зниженню кров’яного тиску, рівня холестерину, зменшують відчуття самотності, депресію і тривожність, фахівці радять ретельно зважити всі «за» і «проти», перш ніж обзавестися домашнім вихованцем.

Офіційні представники системи охорони здоров’я США повідомили в своїй доповіді, що 86,629 чоловік в рік, або 240 осіб, отримують травми, пов’язані з падіннями через кішок або собак. «Мене часто запитують, чи є домашні тварини причиною падінь. Ми виявили, що близько 8 мільйонів падінь 1% стався з вини кішок і собак», – розповіла одна з авторів доповіді, епідеміолог Джуді Стівенс (Judy Stevens).

В ході дослідження Стівенс і її колеги проаналізували інформацію про падіннях з 66 відділень швидкої допомоги по всій країні з 2001 по 2006 рік. З усіх падінь, пов’язаних з тваринами, у 88% були винні собаки, а практично у всіх інших випадках – кішки. З усіх, хто постраждав із-за собак, 31% спіткнулися про тварину, а 21% впали після того, як собака їх штовхнула або потягла за собою. А серед людей, які отримали травми, пов’язані з котами, 66% спіткнулися.

Більше нещасних випадків, пов’язаних з тваринами, траплялося з жінками, причому частіше це відбувалося з дівчатками до 14 років і з жінками 25-47 років. Але найбільше травм і тріщин отримали люди у віці 75-85 років. 80% людей, що потрапили в лікарню з вини улюбленця, мали переломи кісток. Одна з причин, по якій люди падають, це погіршення координації з віком. Багатьох травм можна було б уникнути, якщо навчитися краще тримати рівновагу. Для цього існують нескладні вправи.

Щоб уникнути падінь, пов’язаних з собаками, варто дресирувати собаку самому, або звернутися за допомогою до професіонала. Також, вважає Стівенс, при виборі домашньої тварини слід враховувати такі фактори, як персональна сумісність. Можливо, варто вибирати більш спокійний за темпераментом тварина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code