Дослідники визначили чотири кроки, які зроблять людину щасливою

Дослідники визначили чотири кроки, які зроблять людину щасливою

Провідні вчені з відомої американської клініки Майо повели ряд досліджень, в результаті яких виявили чинники, що приносять людям щастя. Отримані дані стали основою для видання посібника під назвою «Керівництво до щастя». У ньому описані чотири етапи, завдяки яким людина зможе знайти щастя.
Що потрібно людям для того, щоб бути щасливими? І це зовсім не фінанси, успішність і міцне здоров’я. Як показав результат дослідження, необхідна лише спеціальна програма, тривалість якої становить десять тижнів. Вона включає в себе чотири етапи, які здатні змінити світогляд та свідомість. У програму закладено тренування, які сприяють підвищенню рівня щастя в головному мозку.
Як стверджують вчені, що проводили дослідження, практично половина щастя людини напряму залежить від кожного щодня зробленого вибору і розставлених пріоритетів. Нюанс в тому, що завжди можна віддати перевагу тому, що по душі, того, що правильно і привабливо. Автори експерименту вважають, що щастя – це навичка (звичка). У кого-то він вроджений, а хтось свідомо його прищеплює.
Раніше зроблені дослідження достовірно довели, що людський мозок здатний зациклюватися на негативних емоціях. Вони зазвичай сильні і більш виражені. У цьому немає нічого дивного, адже так склалося історично. Таким чином наші предки відчували почуття мобілізації перед небезпеками, і це допомагало їм виживати.
4 важливі кроки для того, щоб відчувати себе щасливою людиною

Регулярна тренування уваги
Тренуватися потрібно починати вранці. Після пробудження прагнете знаходити гармонію і рівновагу з навколишнім середовищем, природою. Не критикуйте інших людей, випромінюйте щиру доброту.
Акцент на позитивних емоціях
Коли все йде не так, як хочеться, не заганяйте себе в кут негативними роздумами. Робіть акцент на всьому доброму. Згадуйте, які переваги вас оточують.

Єднання фізичного тіла і свідомості
Займайтеся йогою, читайте більше літератури, слухайте приємну музику, медитуйте. Торкайтеся до духовного і прекрасного частіше.
Корисні звички
Прищеплюйте якомога більше корисних звичок. Надайте допомогу тим, хто цього потребує, частіше проводите час на свіжому повітрі, давайте можливість тілу фізично зміцнюватися за допомогою спорту.
Зробивши всього лише чотири кроки назустріч щастю можна істотно полегшити собі життя, відчувати легкість буття, і відчувати себе одним цілим з навколишнім світом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code