Дослідження тривалістю 90 років відкрило таємниці довголіття

Дослідження тривалістю 90 років відкрило таємниці довголіття

Веселим, життєрадісним і успішним людям краще цього не знати… Підведені підсумки, ймовірно, самого тривалого в історії науки дослідження, яке почалося ще в 1921 році і тривало до нинішнього року. Протягом 90 років покоління за поколінням вчені вивчали спосіб життя, особливості характеру, рід занять, ситуацію в сім’ї і багато чого ще іншого 1 500 осіб, народжених в 1911 році. Неймовірний за тривалістю експеримент був присвячений розкриттю секретів довголіття: які фактори життя, особливості психології тощо сприяють продовженню життя. Результати виявилися шокуючими і спростовують багато існуючі теорії. Найдовше живуть люди з поганим характером, вічно всім незадоволені і сварливі, а оптимісти, які живуть легко, вдало і весело «згоряють» раніше всіх.

Ще в 1921 році американські вчені почали масштабне за кількістю учасників і, головне, тривалості дослідження, яке отримало назву Longevity Project («Проект довголіття»).

Для участі в ньому були відібрані 1 500 дітей у віці 10 років, тобто народжені в 1911-му році. Йшли на пенсію, а потім і з життя одне покоління за іншим вчених з університету Ла Сьєрра в місті Ріверсайд, штат Каліфорнія (La Sierra University in Riverside, California), які рік за роком вели грандіозний проект, але експеримент тривав.

Дослідники регулярно відстежували події в житті учасників, яким в цьому році, чи вони живі, виповнилося б 100 років.

Настав час підбиття підсумків, і результати виявилися просто неймовірними: найдовше з учасників дослідження жили ті, хто був постійно незадоволений своїм життям і оточуючими. Ощадливість (яку іноді називають скупістю) також сприяла довгого життя.

Вразив вчених і той факт, що найдовше жили також ті, кому доводилось багато й важко працювати протягом усього життя і які виходили на заслужений відпочинок набагато пізніше досягнення пенсійного віку.

А володарі в юності і молодості легкого і веселого характеру часто пізніше ставали більш схильні до шкідливих звичок, які і скорочували їх життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code